YouTube'da para kazanma nasıl açılır?

kerb

Kilopat
Makaleler
1
Anlık olarak 950 abone civarındayım. Bin abone olmama çok az kaldı. İzlenme saati konusunda da bir problemim yok 20 bin izlenme saatinden fazla izlenme saatim var. Şimdi bende bu seçenek açıldığı zaman AdSense hesabını bağlayıp Kalifornia'dan içinde kod bulunan bir zarfı mı bekleyeceğim? Bunun dışında da aylık 100-150 bin arası izlenme alıyorum. Ortalama olarak ne kadar para kazanırım? Ortalama kaç izlenmede vergilerini karşılar bu kazanç?

Kanka aylık 200 bin izlenmeye içeriğe göre değişerek her bin izlenmeden 1 TL kazanıyorsun öyle hesap et. Eğer ki 20 yaşından küçüksen vergi yok diye biliyorum var ama bir kampanya var yararlanabiliyorsun onun dışında aylık tahmini 50-150 TL arası.

Para kazanması açılınca senden 3 adımlı bir şey isteyecek. Bunları sırasıyla yerine getireceksin. Ardından başlar. Son adım uzun sürüyor haberin olsun.

1621099829962.png

Bunun bir de vergisi var ama

1000 abone ve yıllık 4000 saat izlenmelisiniz diye biliyorum.
Bunun bir de vergisi var ama

Okuma yazma öğrenmenizi öneririm.
Kanka aylık 200 bin izlenmeye içeriğe göre değişerek her bin izlenmeden 1 TL kazanıyorsun öyle hesap et. Eğer ki 20 yaşından küçüksen vergi yok diye biliyorum var ama bir kampanya var yararlanabiliyorsun onun dışında aylık tahmini 50-150 TL arası.
Yaş farketmeksizin vergisi var. 1 lira olsa bile vergilendirme yapmak zorundasın. 28 ya da 26 yaşından küçükken şahıs şirketi açında bir yıl sigortanı devlet ödüyor diye biliyorum. Fakat yanlış vergilendirme yaparsan ve ortaya çıkarsa sonrasında faiziyle birlikte geri ödüyorsun o sigorta primlerini.
Para kazanması açılınca senden 3 adımlı bir şey isteyecek. Bunları sırasıyla yerine getireceksin. Ardından başlar. Son adım uzun sürüyor haberin olsun.

Eki Görüntüle 1025017
Teşekkürler.
@Tek7HackDedi Başarılı bir şekilde incelemeyi geçtim. Sizde durum nedir? Sadece 2-3 günde incelediler benimkini.
1621503014896.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı