YouTube'da paylaşılacak içerik önerisi

behzat_c

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bir YouTube kanalı açmak istiyorum ama içerik olarak ne paylaşacağım konusunda kararsızım, daha doğrusu bilmiyorum. Teknolojiyle aram iyidir, problemleri vs. çözebilirim, sessizimdir konuşmayı pek sevmem, bilgisayar oyunlarını severim ama çoğunu oynayamam sistemim yetmez. Ne yapabilirim sizce? Fikrinizi almak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Bir YouTube kanalı açmak istiyorum ama içerik olarak ne paylaşacağım konusunda kararsızım, daha doğrusu bilmiyorum. Teknolojiyle aram iyidir, problemleri vs. çözebilirim, sessizimdir konuşmayı pek sevmem, bilgisayar oyunlarını severim ama çoğunu oynayamam sistemim yetmez. Ne yapabilirim sizce? Fikrinizi almak istedim.

Kanka YouTube üzerinden para kazanmayı düşünüyorsan içeriğe göre para kazanman değişiyor atıyorum oyun videosu çekersen 5 TL bilgi videosu çekersen 15 TL gibi değişiyor ama bu söylediğim paralar gerçek değil örnek amaçlı söyledim.

He bir de büyük bir yere gelmek istiyorsan YouTube'da onur naci öztürkler diye bir YouTube kanalı var bu kanal senin hızlı bir şekilde büyümeni sağlayabilir.

Ne gibi eğitici videolar mesela.

Shortslar abone kazandırıyor mu? Genelde izleyip geçiyorum ben kimseye abone olmamıştım veya para kazandırıyor mu?
Şimdi şöyle örnek vereyim alexa real diye bir adam vardı 600 abonesi vardı önceden sonra 1 milyon abonesi oldu doğan topaloğlu diye bir kanal var 2B abonesi vardı birden 53B abonesi oldu.

Kesit yapabilirsin dizi kesiti veya Twitch yayın kesitleri güzel olur ve izlenirsin bir de ilgi çekici videolar çekmelisin.

Yeni konular

Geri
Yukarı