YouTube'da rastgele video izlenmesi

İlkerlevent

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, son 2 haftadır bir sorun ile karşı karşıyayım sorunum şu:
Bir ara crack dosya indirmiştim ve o zamandan sonra YouTube hesabım üzerinden sürekli crack program videoları izleniyor.
Google hesabımda olan cıhazlar: Telefon, PC ve TV hepsi kendime ait cıhazlar.

İlk başta PC'den şüphe ettim ve Malwarebytes yazılımı ile tüm sistemi taradım ve 247 adet virüsü sildim ve sorun devam etti.

Sonrada TV'den şüphe ettim ve ESET Smart TV Security ile tarama yaptım ve olan virüsleri temizledim.

Sorun hala devam ediyor bana yardım edebilir misiniz?

(Telefondan sorun olacağını düşünmüyorum çünkü cıhaz Apple)
Ve dün PC'yi yeniden tarattım (Comodo ile) PC'de ve TV'de sorun yok.

Bilgisayarınız zombie bilgisayar olmuş bu kısaca bir botnet ağının içindeki bir bilgisayar atıyorum dosyayı indirdiğiniz sitenin sahibi kendi videolarına izlenme kasmak için sitelerindeki kullanıcıların sistemlerini kullanıyor çıkmak çok basit temiz kurulum ayrıca Prime hocamın dediği gibi Kaspersky ve Malwarebytes tam tarama + AdwCleaner ile tarama yapabilirsiniz.

Hesabınızdan sizin bilginiz dışında carck videoları mı izleniyor yoksa alakasız bir şekilde crack videolarımı öneriliyor. Eğer izleme varsa YouTube hesabınızı sıfırlamanızı öneririm. Ama alakasız öneriler geliyorsa bu normal çünkü artık konuştuğunuz kelimelerden bile filtre yapıp öneri yapıyor duruma geldi sistemler.

Temiz kurulum yapmanızı öneriyorum, son olarak Kaspersky ile tam tarama yapabilirsiniz. YouTube hesabınızın şifresini değiştirmeyi unutmayın.
Youtube kanalımı sildim ve google hesabımın şifresini değiştirdim.
Sorun kesinlikle bilgisayarda ve bilgisayarı kaspersky ile temizlesem sorun ortadan kalkar mı çünkü format atmak istemiyorum
Bilgisayarınız zombie bilgisayar olmuş bu kısaca bir botnet ağının içindeki bir bilgisayar atıyorum dosyayı indirdiğiniz sitenin sahibi kendi videolarına izlenme kasmak için sitelerindeki kullanıcıların sistemlerini kullanıyor çıkmak çok basit temiz kurulum ayrıca Prime hocamın dediği gibi Kaspersky ve Malwarebytes tam tarama + AdwCleaner ile tarama yapabilirsiniz.
Youtube kanalımı sildim ve google hesabımın şifresini değiştirdim.
Sorun kesinlikle bilgisayarda ve bilgisayarı kaspersky ile temizlesem sorun ortadan kalkar mı çünkü format atmak istemiyorum

YouTube kanalımı sildim ve Google hesabımın şifresini değiştirdim.
Sorun kesinlikle bilgisayarda ve bilgisayarı Kaspersky ile temizlesem sorun ortadan kalkar mı çünkü format atmak istemiyorum.

Bana kalırsa, Windows'u ayarlardan sıfırlamanız ve her şeyi kaldır seçeneğini seçmeniz daha iyi olabilir. Kalıntısı falan kalabilir eğer virüs varsa.

Geri
Yukarı