YouTube'da sürekli karşınıza çıkan videolar nasıl engellenir?

ElSivas

Hectopat
Makaleler
4
Sürekli karşıma çıkan videolar nasıl engellenir?

Sürekli karşıma bu tarz videolar çıkıyor:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gerçekten sinirimi bozuyor, keyfimi kaçırtıyor. Açıklama yapsan da vazgeçmeyecek kadar aptalların tekiler. Bu tarz videoların karşıma çıkmaması için ne yapmalıyım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Gerçekten sinirimi bozuyor, keyfimi kaçırtıyor. Açıklama yapsan da vazgeçmeyecek kadar aptalların tekiler. Bu tarz videoların karşıma çıkmaması için ne yapmalıyım?

Bu tür içerikleri beğenirseniz daha fazla karşınıza çıkıyor. İlgilenmiyorum deyin belki bir daha çıkmaz.

Yanlarında bulunan üç noktaya tıklayıp ilgilenmiyorum diyeceksiniz. Ve ilgili olduğunuz videoları izleyip beğenirseniz bunların gösterilme oranı azalacaktır.

İlgilenmiyorum seçeneği vardı. Belki işe yarar.

'Kanalı önerme' seçeneği pek işe yaramıyor. Bölge değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Ülkenin genelinde böyle beyinsizler fazlaca olduğu için ister istemez çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı