YouTube'da sürekli reklam çıkıyor

Redlue.sT

Hectopat
Daha fazla  
Bu konuyu gerçekten artık canımın sıkıldığı için açtım. Arka arkaya 30 saniyelik geçilmez reklamlar mı dersin. Yoksa reklam başladığı gibi reklamı atla yazısının gelmesi mi? Zaten milyar dolarlık şirketsin 3 kuruş para için bu kadar kullanıcı memnuniyetsizliği değmez. Şu an başka bir platform çıksa büyük ihtimal kısa sürede YouTube'un yerini alır. Sizin düşünceleriniz neler?

Bu konuyu gerçekten artık canımın sıkıldığı için açtım. Arka arkaya 30 saniyelik geçilmez reklamlar mı dersin. Yoksa reklam başladığı gibi reklamı atla yazısının gelmesi mi? Zaten milyar dolarlık şirketsin 3 kuruş para için bu kadar kullanıcı memnuniyetsizliği değmez. Şu an başka bir platform çıksa büyük ihtimal kısa sürede YouTube'un yerini alır. Sizin düşünceleriniz neler?

Hocam başka bir platform çıksa bile tutmaz çünkü eski içerikler o platformda olmayacak.

Odysee var fakat içerik üreten pek Türk yok.

Telefon için Vanced, bilgisayar için Chrome uzantısı AD Block yükleyin hocam.

Hocam daha geçen eklentiler yüzünden verilerim ifşa oldu. O yüzden kullanmıyorum.
Chrome Uzantısı olan AD Block en güvenilirdir.

Hocam daha geçen eklentiler yüzünden verilerim ifşa oldu. O yüzden kullanmıyorum.
Nerede ifşa oldu?Önemli bir hesap değilse bunu açık olarak yayınlamazlarki.1.5k'lık bir YT hesabınızın olduğunuzu söylemişsiniz bunu kim ne yapsın?Yanlış anlama merak ettim.
YT Premium kullan Papara,Tosla vb.sistemler %50 cashback veriyor.

Geri
Yukarı