Çözüldü YouTube'da Telif Hakkı Nasıl Alınıyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
Merhaba, aklıma bir soru takıldı. Attığımız bir videonun telif hakkı nasıl alınıyor?

Hedefim animatör olmak ve gelecekte sosyal medyalarda animasyon içerikleri üretmeyi planlıyorum. Bu yüzden merak ettim.

Resmi bir sitenin eksilenmesi garip geliyor, dersteydim detaylı yazamadım şimdi yazayım.Tasarımcı Dayı gibi birçok kanal bu site üzerinden 5070 sayılı kanuna uygun şekilde yaptığı eserlerin bütün haklarını kendileri üzerine alıyorlar. Sadece tasarım değil şarkılar ve birçok telif hakkı alınabilen eser için kullanım sağlayabilirsiniz. sahiplen.com bütün dosya formatlarını destekler ve diğer sitelerden en büyük artısı hem uygun fiyatı hemde saniyeler içerisinde ürünün telif hakkını alabilmeniz isterseniz daha detaylı bilgiyi site üzerinden alabilirsiniz.

Resmi bir sitenin eksilenmesi garip geliyor, dersteydim detaylı yazamadım şu an yazayım tasarımcı dayı gibi birçok kanal bu site üzerinden 5070 sayılı kanuna uygun şekilde yaptığı eserlerin bütün haklarını kendileri üzerine alıyorlar. Sadece tasarım değil şarkılar ve birçok telif hakkı alınabilen eser için kullanım sağlayabilirsiniz. sahiplen.com bütün dosya formatlarını destekler ve diğer sitelerden en büyük artısı hem uygun fiyatı hem de saniyeler içerisinde ürünün telif hakkını alabilmeniz isterseniz daha detaylı bilgiyi site üzerinden alabilirsiniz.

Bende dersteyim :)

Fiyatı çok uygun duruyor. Bu site sadece telif hakkını almak için kullanılıyor dimi?

Evet, 5070 sayılı kanun ile bütün haklarını üstünüze alıyorsunuz.
Herhangi bir sosyal medya platformlarında telif kanıtı olarak sunmamızı sağlıyor mu?

Biraz saçma soru oldu sanırım. Kusura bakmayın :)

Geri
Yukarı