Çözüldü YouTube'da video izlerken bilgisayar donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kaJend

Decapat
Daha fazla  
Merhaba YouTube'da video izliyorum, tam ekrana geçiyorum ve geçtikten 5 dakika içerisinde ekran donuyor. Videonun sesi 5 saniye sonra kesiliyor ve direkt kilitleniyor. Bilgisayarı yeniden başlatmadığımda da düzelmiyor. Yardımcı olur musunuz? Sürücülerim güncel. (bu olay sadece tam ekrana geçtiğimde oluyor).

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz? Tarayıcıyı değiştirebilirsiniz veya Opera GX gibi çok fonksiyonlu bir tarayıcı kullanıyorsanız ayarlarına göz atın. Eğer uygulama olarak iniliyse Youtube'a bildirip bir tarayıcı üzerinden izleme keyfinize devam edebilirsiniz.
Merhaba sorunumu çözdüm Opera GX ayarlarını sıfırladım. Düzeldi.
Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz? Tarayıcıyı değiştirebilirsiniz veya Opera GX gibi çok fonksiyonlu bir tarayıcı kullanıyorsanız ayarlarına göz atın. Eğer uygulama olarak iniliyse Youtube'a bildirip bir tarayıcı üzerinden izleme keyfinize devam edebilirsiniz.

Merhaba sorunumu çözdüm Opera GX ayarlarını sıfırladım. Düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı