YouTube'da video izlerken geri tuşuna basınca Anasayfaya gitmiyor

ErenMT

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar YouTube'dan 1 tane video izliyorum. Sonra geri gitmek için geri tuşuna basıyorum. Anasayfaya gitmesi gerekirken aynı videoyu sanki 2-3 kere izlemişim gibi yine aynı videoya gidiyor. Bunun sebebi nedir?

Yazılımsal bir sorun sanırım. YouTube Vanced deneyebilirsiniz. Reklamsız ve arkaplan oynatma mevcut :)
*Web içinmiş yani bilgisayar sanırım, CCleaner ile bir temizlik yapabilirsiniz. Çerezler de sorun yaratabilir. Tarayıcı ayarlarından, gereksiz veriler silinebilir.

Son düzenleme:
Tarayıcı geçmişini silin. Çerezler yüzünden olabilir.
Yazılımsal bir sorun sanırım. YouTube Vanced deneyebilirsiniz. Reklamsız ve arkaplan oynatma mevcut :)
*Web içinmiş yani bilgisayar sanırım, CCleaner ile bir temizlik yapabilirsiniz. Çerezler de sorun yaratabilir. Tarayıcı ayarlarından, gereksiz veriler silinebilir.
Şunu deneyin;
Alt + Sol Ok Tuşu.

Bir de tarayıcı verilerini temizleyebilirsiniz.
Tarama verilerini ve çerezleri temizledim fakat sorun çözülmedi. Ama şöyle bir şey fark ettim. Bir tane chrome sekmesi açmış olmama rağmen görev yöneticisinde sanki 5 tane açmışım gibi ''Google Chrome (5)'' olarak gözüküyor. Sorun bunla alakalı olabilir mi ? Bununla alakalı ise nasıl çözebilirim

Geri
Yukarı