Çözüldü YouTube'da video izlerken yeşil görüntü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

poseideimos

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Aslında bir arkadaş konusunu açmış fakat çözüm bulunamamış ya da görülmemiş, o yüzden bu konuyu açıyorum ve aynı sorun bende de var. Aşağıda gördüğünüz resimde mesela ani hareketlerde vs bir anlık bu yeşillikler oluyor, izlerken beni rahatsız ettiğini söyleyebilirim.

Böylee.jpg

Sadece bu değil, masaüstüne bir resim açıp kapatırken aniden bu yeşil şeyler gidip geldi. Driverlar güncel, acaba neyden kaynaklanıyor? Ekran kartını garantiye yollamalı mıyım? Çok meşakkatli diye çekiniyorum ama.
  • Ekran kartı driveri güncel.
  • PC alınalı çok olmadı.
  • Oyun oynarken böyle bir kırılma gözlemlemedim sanırım.
  • Metro Exodus oynarken PC'yi zorlamış olabilirim, sizce ondan kaynaklı olabilir mi?
  • Donanım hızlandırması kapalı kullan Chrome'daki diyecekseniz denedim ve olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu sorunu bir yerde daha görmüştüm monitörden kaynaklı olduğu ortaya çıkmıştı. Kısacası başka bir monitörde deneyin. Başka monitör yoksa yeşillikler varken bilgisayar üzerinden video kaydı veya SS alıp bizimle paylaşın.
Bu sorunu bir yerde daha görmüştüm monitörden kaynaklı olduğu ortaya çıkmıştı. Kısacası başka bir monitörde deneyin. Başka monitör yoksa yeşillikler varken bilgisayar üzerinden video kaydı veya SS alıp bizimle paylaşın.

Çözüm
En kısa sürede başka monitörle denemeye çalışıp buraya yazacağım inşallah ekran kartından değildir.

Yav sen adamsın hiç monitörden olur diye düşünmemiştim tam olarak bütün her şeyi A'dan Z'ye denedim ama sadece HDMI diğer girişe takıp başka HDMI ile denedim çözüldü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı