Çözüldü YouTube'da Videolar Yüklenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

fiendhunter

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
MMORPG farmcısı
Evet arkadaşlar,
Başlıkta belirttiğim gibi bu YouTube ile başım dertte. Ne yaptım ne ettim baş edemedim. Normalde Google Chrome kullanıyorum, ancak 3 gündür Google Chrome'da izlemek istediğim videolar 3 saniye oynatıyor, 4 saniye takılıyor. Bende sorunu çözmek için Chrome'u silip tekrar yükledim ancak nafile.
Bende Firefox kullanayım dedim. En başta her şey normaldi, ne olduysa video oynatırken diğer videoya atladı. Açtığım videoların %90'ı daha video bitmeden diğer videoya atlıyor.
Son olarak IE'yi denedim. Bu seferde video oynatma ekranı (buffering) geliyor, ama video bir türlü başlamıyor.

Başka sitelerde 3 tarayıcıyı kullanarak videolar açıp izleyebiliyorum, Ancak iş YouTube'a gelince böyle haller oluyor.

• İnternet hızım 50mbit (AKK %50'de). Superonline gece kuşu tarifesini kullanıyorum.
  • DNS ayarlarını değiştirmeyi denedim, sonuç vermedi. Şu anda DNS ayarları otomatik.
  • 4023190012.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Senin için bir deneme yaptım ve AKK'li halimle bu videoyu 720p'de donmadan izledim. Sende lütfen dener misin? Ayrıca birde Yandex.Browser ile dene.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Senin için bir deneme yaptım ve AKK'li halimle bu videoyu 720p'de donmadan izledim. Sende lütfen dener misin? Ayrıca birde Yandex.Browser ile dene.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videoyu 1080p ile dahil açtım.

Ama örnek olarak bu video 144p de dahil takılıyor.

Aslında sorun tam olarak şu şekilde oluyor. Sizin verdiğiniz linkteki video sonuna kadar durmadan doluyor. Ama benim linkte verdiğim videonun %5 i falan dolduktan sonra duruyor. O durduğu saniyeye gelince takılıyor ve 2-3 saniye sonra %5 daha dolduruyor. Tekrar takılıyor, dolduruyor şeklinde devam ediyor.
*Ek olarak şimdi fark ettim ki bir kanaldaki video bu şekilde sorun çıkarıyorsa o kanaldaki bütün videolarda aynı sorun oluyor. Eğer o videoda sorun yoksa o kanaldaki hiçbir videoda sorun yaşamıyorum. Ama kanalların %90'ında sorun var.

Yandex olayına gelince ölsem de kullanmam. :D Aynı şey Opera içinde geçerli. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunun çözümü için harıl harıl çalışırken, çok enteresan bir şekilde çözümü buldum sanırım. Asus M5A99FX Pro R2.0 ana kartımın yazılımı olan AI Suite II'nin içinde gelen NetworkiControl yazılımındaki NOW yazan yere tıkladım ve Auto yazısı geldi. Artık bütün videolar düzgün şekilde ilerliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı