Youtube'da videolara girerken başka video gösteriyor

VeuniX35

Centipat
Bilgisayardan YouTube'da herhangi bir videoya girdiğimde PSK Games diye bir kanalın bir "Katıl Özel" videosu çıkıyor. Bir videoya girdiğimde:
"Üyelere özel video.
Bu video gibi üyelere özel içeriklere ve diğer özel ayrıcalıklara erişebilmek için bu kanala katılın." yazıyor. Halbuki bu kanalı önceden hiç izlemedim. Ne olduğu fark etmeyen bir videoya girdiğimde önce bu çıkıyor, birkaç saniye bekledikten sonra asıl video açılıyor. Virüs bulaşmış olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayardan YouTube'da herhangi bir videoya girdiğimde PSK Games diye bir kanalın bir "Katıl Özel" videosu çıkıyor. Bir videoya girdiğimde:
"Üyelere özel video.
Bu video gibi üyelere özel içeriklere ve diğer özel ayrıcalıklara erişebilmek için bu kanala katılın." yazıyor. Halbuki bu kanalı önceden hiç izlemedim. Ne olduğu fark etmeyen bir videoya girdiğimde önce bu çıkıyor, birkaç saniye bekledikten sonra asıl video açılıyor. Virüs bulaşmış olabilir mi?
Reklam olabilir mi?
Edit: Araştırdım ve sanırım bu son zamanlardaki kafası güzel Hacker dostlarımız Youtube üzerine virüs yerleştirmiş olabilir deniliyor. Veya Youtube yeni bir anlaşma yaptı ve belli bir süreliğine bu reklamlar sürekli çıkacaktır yani paralı reklam gibi. Son teori ise anlık olarak hacklenmiş olması.

Reklam olabilir mi?
Edit: Araştırdım ve sanırım bu son zamanlardaki kafası güzel hacker dostlarımız YouTube üzerine virüs yerleştirmiş olabilir deniliyor. Veya YouTube yeni bir anlaşma yaptı ve belli bir süreliğine bu reklamlar sürekli çıkacaktır yani paralı reklam gibi. Son teori ise anlık olarak hacklenmiş olması.

Yani sürekli aynı kanalın aynı videosunun çıkması hacklenmiş olabileceğini gösteriyor. Hem reklam olsa reklam olarak üyelere özel video koymazlar ki.

Geri
Yukarı