YouTube'dan ban yedim

Youtube'a mail atmaktan başka bir çare yok.
mail attım ancak şöyle bir durum daha var ben hesabın peşinde değilim giden hesap olsun biliyosunuz ki bazı uygulamalar gmail hesaplarına bağlanırken izin istiyor aynı şekilde benden izin istenmış ve kendi kişisel bilgisayarımdan izin verilmiş saat 11 de olmuş bu olay ancak ben 11de uyuyordum :) bu arada bilgisayarım benden başka kimse tarafından kunlanılmıyor

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    33,3 KB · Görüntüleme: 72
Mail attım ancak şöyle bir durum daha var ben hesabın peşinde değilim giden hesap olsun biliyosunuz ki bazı uygulamalar Gmail hesaplarına bağlanırken izin istiyor aynı şekilde benden izin istenmış ve kendi kişisel bilgisayarımdan izin verilmiş saat 11 de olmuş bu olay ancak ben 11'de uyuyordum :) bu arada bilgisayarım benden başka kimse tarafından kunlanılmıyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mustafa adlı bir tanıdığın var mı?

Olayı anladım sanırım. Telif yiyen kanal bu;
Ama videoları taşımış gördüğünüz gibi.
Saatler Vs'de tutuyorsa. Hesabınız çalınıp telif onun üzerine yedirilmiş olabilir diye düşünüyorum.
:) şaka gibi şuan bu hesap benım yıllar önce cocukken kunlandığım bi hesaptı ve içinde video yoktu ama şuan bakıyorumda birçok video yüklenmiş .)
Kendi içeriklerini paylaşmadığın sürece ban yiyeceksin Çalmakla olmaz.:)
:( haline üzüldüm dostum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mustafa adlı bir tanıdığın var mı?
asla yok :) neler içindeyim şuan şaşkınım

:) şaka gibi şu an bu hesap benım yıllar önce çocukken kunlandığım bir hesaptı ve içinde video yoktu ama şu an bakıyorumda birçok video yüklenmiş.)

:( haline üzüldüm dostum

Asla yok :) neler içindeyim şu an şaşkınım

Mağdur olduğunuz çok belli. Hesabınıza biri erişmiş ya sahte telif için video yüklemiş ya da telifleri sizin üzerinize atıp kendini aklamış. Bana 1. seçenek daha mantıklı geliyor. Kötü niyetli bir virüs ya da arkadaş kazığı yemiş olabilirsiniz.

Mağdur olduğunuz çok belli. Hesabınıza biri erişmiş ya sahte telif için video yüklemiş ya da telifleri sizin üzerinize atıp kendini aklamış. Bana 1. seçenek daha mantıklı geliyor. Kötü niyetli bir virüs ya da arkadaş kazığı yemiş olabilirsiniz.
böyle birşey yapacak bi arkadaşım oldugunu düşünmüyorum zira cok bilgisayar olaylarıyla ilgilenen bi çevrem yok akşam 4 el cs atar bilgisayarlarımızı kapatırız :) nerden virüs yediğimi bilmiyorum windows defenderden tarama yaptım birşey bulamadı onun haricinde bilgisayarım aşırı yeni 1 hafta oldu alalı ve daha hemen hemen hiç birşey yüklü değil
Bende üzüldüm haline dostum senin :(
konuyu okuyup gelmeni dilerdim dostum.

Yeni konular

Geri
Yukarı