YouTube'dan izlenecek oyun serisi önerisi

Burak İncehasan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, hastanedeyim ve doğal olarak canım sıkılıyor önerebileceğiniz bir seri var mı? Mesela en son RRaenee'nin Last of Us serisini izlemiştim, bu şekilde, bir de mouse yok fakat klavye odaklı touchpad ile oynayabileceğim basit oyun biliyorsanız onları da yazarsanız süper olur, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, hastanedeyim ve doğal olarak canım sıkılıyor önerebileceğiniz bir seri var mı? Mesela en son Rraenee'nin Last of Us serisini izlemiştim, bu şekilde, bir de mouse yok fakat klavye odaklı touchpad ile oynayabileceğim basit oyun biliyorsanız onları da yazarsanız süper olur, teşekkürler.

Hocam öncelikle geçmiş olsun thlou 2 izlebilirsiniz izlemediyseniz God of War Ragnarök ve RDR2 veya Mafia definetive Edition.

İlk öncelikle geçmiş olsun hocam. Eğlenceli ve kafa dağıtmalık bir şeyler istiyorsanız GTA V Playlist önerebilirim.

Hocam geçmiş olsun öncelikle. God of War yeni oyununu izleyebilirsiniz.
Teşekkür ederim.

Eğer Strateji/Tarih ile ilgileniyorsan Hearts of Iron 4 serilerini öneririm roleplayler eğlenceli oluyor.
Bunu da izlerim.

Hocam öncelikle geçmiş olsun thlou 2 izlebilirsiniz izlemediyseniz God of War Ragnarök ve RDR2 veya Mafia definetive Edition.
Teşekkür ederim.

İlk öncelikle geçmiş olsun hocam. Eğlenceli ve kafa dağıtmalık bir şeyler istiyorsanız GTA V Playlist önerebilirim.
Teşekkür ederim.

Merhaba, hastanedeyim ve doğal olarak canım sıkılıyor önerebileceğiniz bir seri var mı? Mesela en son RRaenee'nin Last of Us serisini izlemiştim, bu şekilde, bir de mouse yok fakat klavye odaklı touchpad ile oynayabileceğim basit oyun biliyorsanız onları da yazarsanız süper olur, teşekkürler.
Resident evil videoları da eğlenceli oluyor.

Geri
Yukarı