YouTube'dan kalite kaybı olmadan 4K video indirme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

omrumbakitmz

Hectopat
Daha fazla  
YoutTube'da 4K video indirmek istiyorum, daha önce 1080p veya 720p videolar için "YouTube Video Converter and Download - ClipConverter.cc" adlı bir siteden indirme yapıyordum ama 4K videolarda site videolar için dönüştürme yaptığı için çok uzun süre beklemem gerekiyor. Ve kalite de düşüyor. Windows'da IDM kullanıyordum ama MAC'de böyle kullanışlı bir program yok. Bana önerebileceğiniz bir yöntem var mı?
Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Freemake Video Downloader programını tavsiye ederim. Youtube veya başka sitedeki videonun URL'sini yapıştırıyorsunuz. İstediğiniz kalitede indiriyor. Ve dilerseniz formatını istediğiniz dosyaya çevirebiliyorsunuz. Mp3, AVI gibi ve daha fazlası.

Freemake Video Downloader programını tavsiye ederim. Youtube veya başka sitedeki videonun URL'sini yapıştırıyorsunuz. İstediğiniz kalitede indiriyor. Ve dilerseniz formatını istediğiniz dosyaya çevirebiliyorsunuz. Mp3, AVI gibi ve daha fazlası.
Mac sürümü yok galiba..

Mozilla Firefox'da "DownloadHelper" eklentisiyle indirebilirsiniz veya İnternet Download Manager ile indirebilirsiniz. Videoyu açtığınızda yakalıyor ve seçenekler sunuyor istediğiniz ( mevcut ) çözünürlüğü indirebilirsiniz.

Mozilla Firefox'da "DownloadHelper" eklentisiyle indirebilirsiniz veya İnternet Download Manager ile indirebilirsiniz. Videoyu açtığınızda yakalıyor ve seçenekler sunuyor istediğiniz ( mevcut ) çözünürlüğü indirebilirsiniz.
Benzer bir uygulama Chrome için de var mı?

Download 4K applications | 4K Download bu adresten indirip deneyebilirsiniz mac versiyonuda var. Bu arada ben windows versiyonunu kullanıyorum oldukça memnunum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu defa ceza vermedik ama kuralları okumanızda fayda var. YouTube'dan video indirmek YouTube sözleşmesine aykırı ve biz de resmi bir YouTube partneri olarak bu konulara müsade edemiyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı