YouTube'dan telif mi yedim?

Mr.ArtoMskA

Picopat
Makaleler
1
Arkadaşlar 2 dakikalık bir edit videosu yaptım ve yayınlarken kontrol edildi videom. Sonuç bu:

Telif hakkı özeti ve durumu.
Videonuzdaki content ID hak talebi kanalınızı etkilemiyor. Bu hak talebi bir telif hakkı ihtarı değildir.
Kanala etkisi.
Etkilenmiyor.
Videonuzdaki content ID hak talebi kanalınızı etkilemiyor. Bu hak talebi bir telif hakkı ihtarı değildir.
Görünürlük.
Taslak.

Para kazanma.
Uygun değil.
YouTube iş ortağı programına dahil olmadığınız hâlde videonuzda reklam gösteriliyor olabilir. Bu reklamlardan elde edilen gelir, içeriklerini kullanma izni için sanatçılara ve telif hakkı sahiplerine ödeme yapmak amacıyla kullanılmaktadır.
Daha fazla bilgi.
Videonuzda tespit edilen içerik, ayrıntıları ve yapılması gerekenlerle birlikte aşağıda belirtilmiştir.

kullanılan içerik​

hak talebi türü​

video üzerindeki etki​

işlemler​

La alegria (remix)
yasmin levy.

Videodan para kazanılamıyor.
Telif hakkı sahibine reklam geliri ödendi.
İşlem seç.

0:02

0:02 / 2:01

Telif hakkı sahibinin politikası.
Bazı bölgelerde para kazanılıyor.
Şu aralıkta içerik bulundu:
0:00 – 2:01
Telif hakkı sahipleri.
Believe a.
Digital flora adına.

Daha yayınlamadım ne oldu şimdi videoyu yayınlayayım mı? Daha 100 abone bile değilim ve para kazanma aktif değil.

Telif hakkı
Telif hakkı hak talebi bulundu. Telif hakkı sahibi hak talebinde bulunulan içeriği kullanmanıza izin veriyor ve videonuzda reklam yayınlayacak.
AYRINTILARI GÖSTER
Telif hakkı
Telif hakkı hak talebi bulundu. Telif hakkı sahibi hak talebinde bulunulan içeriği kullanmanıza izin veriyor ve videonuzda reklam yayınlayacak.
AYRINTILARI GÖSTER

Ne demek bu şimdi?

Telif hakkı
AYRINTILARI GÖSTER

Ne demek bu şimdi?
Video normal bir şekilde yayınlanacak ama parayı siz değil telif atan kişi kazanacak.

Geri
Yukarı