YouTube'dan yaş kısıtlaması yedim

Ama ben videoda müzik vs hiçbir şey kullanmadım sadece GTA 5 nasıl ücretsiz indirilir onu gösterdim. Bazı kanallarda çekiyor onlar neden yaş kısıtlaması yemiyorda ben yedimki.
Gerçekten ne dediğin hakkında bir fikrin yok. Minecraft çektim dedin. Yaş kısıtlaması dedin şimdi telif diyorsun. Saçma şeyler yazıp durma insanların da vaktini alma. Konu kilitlenirse sevinirim.

Bende Undertale nasıl indirilir videosu atmıştım ve yaş kısıtlaması yedi bunun çözümü varsa söyler misiniz?

Y.

Ya kardeşim ne dediğinden emin misin? Önce onu söyle. Neden yasaklandığını bilemeyiz yoksa. Yaş kısıtlaması mı yedin, telif hakkı ihtarı mı yedin? Gelen görüntüyü atar mıs.

Yaş kısıtlaması mı yedin, telif hakkı ihtarı mı? Resim at lütfen.

Uyarıda yazıyor.
Attım hocam.

Yaş kısıtlaması mı yedin, telif hakkı ihtarı mı? Resim at lütfen.

Uyarıda yazıyor.

Sen kısıtlama yememişsin, senin videonu yaş kısıtlamalı yapmışlar. Videoda şiddet, kan vb. varsa olabilir. Senin videonu 18 yaş altındakiler izlemek için videoya girerken onay butonuna basmak zorunda kalacak.

Ek olarak korsana teşvik etmiş ve bunun videosunu çekmişsin. Korsanı desteklemiyoruz. Hakkınızda şikayet olursa ceza alabilirsin.

Minecraft yasal olarak sadece Google Play Store, Microsoft Store, Minecraft resmi sitesi, varsa App Store gibi yerlerden ve kutulu olarak anlaşmalı yerlerden (örneğin Vatan Bilgisayar'da varsa o korsan değildir.) alınabilir.

Sen kısıtlama yememişsin, senin videonu yaş kısıtlamalı yapmışlar. Videoda şiddet, kan vb. varsa olabilir. Senin videonu 18 yaş altındakiler izlemek için videoya girerken onay butonuna basmak zorunda kalacak.

Ek olarak korsana teşvik etmiş ve bunun videosunu çekmişsin. Korsanı desteklemiyoruz. Hakkınızda şikayet olursa ceza alabilirsin.

Minecraft yasal olarak sadece Google Play Store, Microsoft Store, Minecraft resmi sitesi, varsa App Store gibi yerlerden ve kutulu olarak anlaşmalı yerlerden (örneğin Vatan Bilgisayar'da varsa o korsan değildir.) Alınabilir.

Hocam bir tek ben cekmiyorumii ama.

Hocam bir tek ben cekmiyorumii ama.
Evet bir tek sen çekmiyorsun ama yaptığın şey yasa dışı maalesef.

Donanım Haber'de korsan oyun oynadığı için 36.000 Amerikan Doları ceza yediğini söyleyen bir konu var. Atmak isterdim ama sanırım başka forumlardan bağlantı paylaşmak yasak.

İndirip indirmeyeceğin veya tanıtıp tanıtmayacağın sana kalmış ama korsanların çoğu içerisinde zararlı taşıyor. (Keylogger, adware, trojan, rat vb.) Veya sizi bir ağa dahil edebilirler. (10 TL karşılığında bilmemkaç beğeni olayı da böyle işliyor. Siz bilmeden başkasının paylaşımını beğeniyor veya onun takipçisi oluyorsunuz.)

Ek olarak korsan oyun indirmek yasalarımıza da aykırı.

Evet bir tek sen çekmiyorsun ama yaptığın şey yasa dışı maalesef.

Donanım Haber'de korsan oyun oynadığı için 36.000 amerikan doları ceza yediğini söyleyen bir konu var. Atmak isterdim ama sanırım başka forumlardan bağlantı paylaşmak yasak.

İndirip indirmeyeceğin veya tanıtıp tanıtmayacağın sana kalmış ama korsanların çoğu içerisinde zararlı taşıyor. (keylogger, adware, trojan, rat vb.) Veya sizi botnet ağına dahil edebilirler. (10 TL karşılığında bilmemkaç beğeni olayı da böyle işliyor. Siz bilmeden başkasının paylaşımını beğeniyor veya onun takipçisi oluyorsunuz.)

Ek olarak korsan oyun indirmek yasalarımıza da aykırı.

Hocam ama oyunlar çok pahalı. Ben istemez miyim orijinal oynayayım. Ben şimdi ne yapayım hocam.

Geri
Yukarı