YouTube'de Aktif İzlenecek Oyun Tavsiyesi

Berk ync

Hectopat
Makaleler
2
Soru gayet net arkadaşlar. YouTube'de içerik üretiyorum insanların izlemekten zevk alacağı ve hadi bir de şundan izleyeyim dediği güncel oyun tavsiyesi yapar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok bilinen ve herkesin sevdiği saydığı bir oyun oynayın ve videosunu coop modu varsa "arkadaşınızla" çekin. Coop videolar genellikle daha güzel olur.

Ben normalde pek izlemem, sevmemde fakat bir aralar bi arkadaş Rust oyununu çekiyordu yanındaki arkadaşlarıyla. Çok eğlenceli oluyordu ve bende takip ediyordum. Arkadaşlarınla beraber oynarsan hem zevkli olur hemde izleyici sıkılmadan izler.

Minecraft her zaman izlenir. 18 yaş üstüne pek hitap etmiyor ama altı için oldukça aktif bir oyun.

Minecraft ile 18 yaş altı her türlü kitleye ulaşmanız mümkün. Gerisi yapacağınız içeriklere kalmış. 10 yaş altına bile düşebiliecekken belki daha profesyonel oynanış ile 18 yaş civarı ve belki üzerine çıkmanız mümkün.

CS:GO veya LOL şahsen önermem. O iki oyun Youtube'dan ziyade Twitch'de daha iyi iş yapıyor. Twitch başlamayı düşünürseniz bunlara yönelebilirsiniz.

Bu saatten sonra insanlar oyun için video izlemiyorlar. Videodaki ortam, muhabbet gibi şeyler için geliyorlar. Kendinizi ne kadar iyi pazarlar ve gelen izleyiciyi eğlendirebilirseniz o kadar rahat gelişirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı