Youtuber Olmak İstiyorum, Ne Tavsiye Edersiniz ?

Bence kanalında kendin ne isen o şekilde davran. Birine özenirsen insanlar arkandan " Özenti velet işte" gibi cümlelerle senin şevkini kıraralar. Bu yüzden kendin ol. İkincisi ise kanalını büyütmek için çekilişleri veya şu abone hilesini yapma. Çünkü ileride bunlar yüzünden de bazı şevkini kırabilecek cümleler söyleyebilirler sana. Kolay gelsin.

Ben valla daha 2 gün önce başladım. Kafama nasıl eserse öyle çekiyorum. Aslında youtuber ile ilgili bayağı şey biliyordum. Fakat pc kötü olduğu için oyunları kaldırmıyordu. Yeni bilgisayar aldığım için yeniden başlayabildim. Bunun tek bir sırrı var. Doğallık. Ayrıca oynayacağın oyunlar güncel ve izleyicilerin seveceği oyunlar olmalı.

İzlenmeleri arttırmak için başta biraz reklam yapman gerekiyor. İlk önce aklına neresi gelirse orada paylaş. Facebook veya Twitter'da arkadaşlarına paylaş. Onların görüşlerini al. Böylece video çekerken ki zayıf yönlerini bulup, düzeltirsin. Böyle böyle paylaş onlarda bir iki arkadaşına paylaşır. Böylece izlenimlerin yükselmiş olur. Bu arada kanal ismini çocukca bir şey koyma. Zira birçok insan kanal ismine bakıyor. İnsanlarda önyargı oluşturmak istemezsin heralde. İzlemeden kapatabilirler sekmeyi. Kendine özel bir şey koy. Sen başkalarına özenme, onlar sana özensin. Hayal gücünü zorla. Kolay gelsin.
Dip not: Videoların beni tatmin ederse izlenim bulma konusunda belki yardımcı olabilirim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı