YouTuber / yayıncı olmak istiyorum

emirxbestt

Picopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, arkadaşlar benim çocukluğumdan beri bir hayalim var YouTuber / yayıncı olmak ve kendime güveniyorum ben bu işe başlarsam yaparım diye fakat ailem bu duruma karşı çıkıyor işte yazılılarını yüksek tut iyi çalış güzel bir üniversiteye git diye (tam tersi yazılılarım berbat) sizce bu durumda ne yapmalıyım? Ama dalga geçmeyin kendime çok güveniyorum. Bir başlarsam kaptırırım gibime geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Reis şimdi sana direkt işin sırrını söylüyorum, torpil. Bu kadar aga, eğer bir YouTuber ile arkadaş değilsen çok zor işin. Referans olması lazım. Eğer içeriğin diğer insanlar gibi klasik şeyler ise bu dediğim çok önemli ama normalin dışında bir içerik yapacağım diyorsan işler değişir.

Herkese merhaba, arkadaşlar benim çocukluğumdan beri bir hayalim var YouTuber / yayıncı olmak ve kendime güveniyorum ben bu işe başlarsam yaparım diye fakat ailem bu duruma karşı çıkıyor işte yazılılarını yüksek tut iyi çalış güzel bir üniversiteye git diye (tam tersi yazılılarım berbat) sizce bu durumda ne yapmalıyım? Ama dalga geçmeyin kendime çok güveniyorum. Bir başlarsam kaptırırım gibime geliyor.
Amerikada olsan mantıklı olabilirdi bence ama Türkiye de youtube dan gelir az oluyor zaten yaşamını idame ettiricek bi geliri sağlayacak izlenmeleri ve kitleyi toplaman yıllar sürer ve toplayamama ihtimalin var çok fazla örneği var bunun o yüzden ailen haklı bence elinde garanti yedek meslek varken youtube başlayabilirsin gene de.

Geri
Yukarı