YoutubeStarter.exe VirusTotal Sonuçları

Yalcin2me

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, "YoutubeStarter.exe" VirusTotal sonuçlarını Paylaşıyorum. Adminlerimiz ve değerli arkadaşlarımız sonuçları bir kontrol edebilirseniz iyi olur. Belki bu virüsün nereden bulaştığını ve hangi dosyaları etkilediğini öğrenebiliriz. Son çare olarak format attım ben de. Belki keşfedersek diğer bulaşan arkadaşlara yardımcı olabiliriz

Dosya Ekleri

• VirusTotal.png
    VirusTotal.png
    62,2 KB · Görüntüleme: 177
Arkadaşlar, "YoutubeStarter.exe" VirusTotal sonuçlarını paylaşıyorum. Adminlerimiz ve değerli arkadaşlarımız sonuçları bir kontrol edebilirseniz iyi olur. Belki bu virüsün nereden bulaştığını ve hangi dosyaları etkilediğini öğrenebiliriz. Son çare olarak format attım ben de. Belki keşfedersek diğer bulaşan arkadaşlara yardımcı olabiliriz.

Webroot falan virüs bulmuşda siz en son ne indirdinizde bu tür bir şey bulaştı.

Çözümü henüz yok bu virüsün, Kaspersky ile uzak bağlantı ile destek alarak format atmadan çözmeye uğraşıyorum henüz elle tutulur bir gelişme sağlayamadık, incelemeleri devam ediyor Kaspersky ekibinin.

Nereden bulaştığını bulamadım. Bu virüs bir kaç gün önce oluştu. ilk başta lisanslı kaspersky kullanıyordum. o virüs olarak görmüyordu. Bende pek önemsemedim klasik adware dir diye düşündüm. Sonra baktım iş ciddi Teknopat'ta konuyu görünce bende bilgilerimi paylaşmak istedim. En son sildiğimde tekrar geri gelince hemen VirusTotal'e attim.

Nereden bulaştığını bulamadım. Bu virüs bir kaçgün önce oluştu. İlk başta lisanslı Kaspersky kullanıyordum. O virüs olarak görmüyordu. Bende pek önemsemedim klasik adwaredir diye düşündüm. Sonra baktım iş ciddi Technopat'ta konuyu görünce bende bilgilerimi paylaşmak istedim. En son sildiğimde tekrar geri gelince hemen VirusTotal'e attim.

Hangi klasörde nereye geri geldi.

Nereden bulaştığını bulamadım. Bu virüs birkaç gün önce oluştu. İlk başta lisanslı Kaspersky kullanıyordum. O virüs olarak görmüyordu. Bende pek önemsemedim klasik adwaredir diye düşündüm. Sonra baktım iş ciddi Technopat'ta konuyu görünce bende bilgilerimi paylaşmak istedim. En son sildiğimde tekrar geri gelince hemen VirusTotal'e attim.

Hayır Kaspersky ve MBAM ile tarama yapın olmadı bir Online scan uygulaması deneyin ESET'in ki gibi.
Her virüsü Kaspersky algılamaz bazıları istenmeyen uygulamadır olur Kaspersky pek o tür uygulamaları bulmaz virüslü işaretlemez adı üstünde istenmeyen uygulamadır tır.

Lisanslı Kaspersky kullanıyorsanız kesinlikle sizde Kaspersky Türkiye ile iletişime geçip sizde destek talep edin en azından birden fazla kişiden aynı şikayet gelince belki bir ilerleme sağlanabilir. 02169001218 telefon numaraları.

Hayır Kaspersky ve MBAM ile tarama yapın olmadı bir Online scan uygulaması deneyin ESET'in ki gibi.
Her virüsü Kaspersky algılamaz bazıları PUP olur Kaspersky pek o tür uygulamaları bulmaz virüslü işaretlemez adı üstünde POP tır.
Bilemiyorum tam ama şuan PandaDome kurdum. Eğer çözüm bulunursa lisansli Kasperskyi me geri döneceğim. Virustotalde trojan olarak görünüyor PUP olduğunu sanmıyorum

Geri
Yukarı