Çözüldü YouTube'ta ekran yırtılması oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jesus Wicked

Hectopat
Daha fazla  
4070 kullanıyorum. Monitörüm 2K 144Hz. YouTube videolarında ekran yırtılması oluyor. Oyunlarda sorun yok. Ama geçen gün Overwatch 2 indirdim. Standart olarak önce 60Hz ayarlı açılıyor. 60Hz açılınca ekran yırtılması oluyordu antrenmanda. 144 yapınca düzeldi. Genel olarak YouTube'da çok oluyor. ( Gsync Açık )
Videosunu çektim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Çözüm
Tarayıcıda Donanım hızlandırma ayarı açıksa kapalı; kapalı ise açıksa yapmayı dener misin?
Tarayıcıda Donanım hızlandırma ayarı açıksa kapalı; kapalı ise açıksa yapmayı dener misin?
Açık yaptım deneyeceğim.

Hocam garip gelebilir ama monitör ve kasayı ayrı prize takın aynı priz yüzünden güç dalgalanmaları yaşanıyor olabilir.
Bu arada oyunlarda sorun yok ancak neredeyse her oyunun Ana menüsünde tüm ekranın parlaklığı hızlı hızlı artıp azalıyor. Öyle çok olmuyor ama fark ediliyor. Oyun içi problem yok ama.

Sanki tam geçmiş gibi hissettirmese de görünürde yırtılma olmadı 1 dakika test ettim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayarı açmadan önce bu videoda bayağı oluyordu. Ayarı açtım düzeldi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı