YouTube'un geldiği Son Nokta Burası Olmalı

Kanalın abone sayısı, ne kadar sayıda insanın beynini yıkadığının istatistiğidir. Bu tarz videolara tıklamayın, tıklattırmayın. Özellikle çocuklardan uzak tutun.

Saçmalıktan öte bir şey değil.

Peki ya siz bunlara ne dersiniz? Çocuklara para için yaptırmadığı kalmadı adamın. Çocuklar büyüyünce kendilerinden utanacaklar :dikkatli:
Salih Reis'in Dünyası
Bu tip yayınlar da çok yapmacık olduğu için çocuklar gerçek dünyadan soyut yetişiyor. Bizim yeğenler de bu tip şeyleri izliyor hep, çocuk çok ürkek - her şeye zırlayan bir tip oldu. Davranışları bile sahte geliyor gözüme o kadar rahatsız ediyor beni.

Mahalledeki çocukların arasına karıştırsan direkt olarak döverler yani çocuğu :) Ben merkezci yetişmelerine de sebep oluyor. İstediklerini elde etmek için çaba göstermez hale geliyorlar.
Her istedikleri olsun her şey kusursuz olsun istiyorlar.

Bu tip yayınlar da çok yapmacık olduğu için çocuklar gerçek dünyadan soyut yetişiyor. Bizim yeğenler de bu tip şeyleri izliyor hep, çocuk çok ürkek - her şeye zırlayan bir tip oldu. Davranışları bile sahte geliyor gözüme o kadar rahatsız ediyor beni.

Mahalledeki çocukların arasına karıştırsan direkt olarak döverler yani çocuğu :) Ben merkezci yetişmelerine de sebep oluyor. İstediklerini elde etmek için çaba göstermez hale geliyorlar.
Her istedikleri olsun her şey kusursuz olsun istiyorlar.
Bence RTÜK'ÜN youtube kanallarını da kontrol etmesi lazım. Yoksa bundan sonraki nesil acayip kötü olacak diye düşünüyorum.

Ablamız pasta, börek, kek tarifleri verip bunları da yayınlasaydı daha güzel olurdu sanki.

Nadiren mi oluyor böyle şeyler, diyeceğim de pek fazla doğru düzgün içerik yok zaten.

Geldiği son nokta burası olmalı sanırım. Bundan daha ilginci olamaz diye düşünüyorum.

Neyse, diyecek pek bir şey yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Nadiren mi oluyor böyle şeyler, diyeceğim de pek fazla doğru düzgün içerik yok zaten.

Geldiği son nokta burası olmalı sanırım. Bundan daha ilginci olamaz diye düşünüyorum.

Neyse, diyecek pek bir şey yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tövbeler olsun ya bu nedir?

Bence RTÜK'ÜN youtube kanallarını da kontrol etmesi lazım. Yoksa bundan sonraki nesil acayip kötü olacak diye düşünüyorum.
En azından 500.000 aboneye sahip kanallar denetlense fena olmaz. Çünkü TV'den çok daha fazla izlediğimiz su götürmez bir gerçek.

Olan çocuklara oluyor. Neredeyse bütün çocukların elinde telefonlar tabletler var. Bu saçma içerikleri izleye izleye örnek alıyorlar. Birisi balkondan atlıyor diğeri balkona salıncak yapıp balkondan düşüyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı