YoWhatsApp uygulaması nedir?

Telefonunuzun "erişebilirlik" ayarlarına girip bana orada Palm Store otomatik yükleme ayarı olup olmadığını söyleyebilir misiniz rica etsem? Ve telefonunuza bu uygulama indiğinde Palm Store'unuz devre dışı bırakılmış bir halde miydi?

Arkadaşlar mesajımı gören ve kendisine bu uygulama inen herkes söyleyebilir mi?

Telefonunuzun "erişebilirlik" ayarlarına girip bana orada Palm Store otomatik yükleme ayarı olup olmadığını söyleyebilir misiniz rica etsem? Ve telefonunuza bu uygulama indiğinde Palm Store'unuz devre dışı bırakılmış bir halde miydi?

Arkadaşlar, önemli. Lütfen.

Son düzenleme:
Telefonunuzun "erişebilirlik" ayarlarına girip bana orada palm Store otomatik yükleme ayarı olup olmadığını söyleyebilir misiniz rica etsem? Ve telefonunuza bu uygulama indiğinde palm Store'unuz devre dışı bırakılmış bir halde miydi?

Arkadaşlar, önemli. Lütfen.

Kanka hiç bilmiyorum ben sildim geçtim.

Son düzenleme:
Merhaba. Dün gece annemin telefonunu kurcalarken yowhatsapp diye bir şey gördüm. Kendisini kaldırdım ve telefonu 2 Anti-Virüs programı ile taradım ama bir şey çıkmadı. Sabah anneme sorduğum da ise ben indirmedim dedi. Google Play'de yok üstüne üstlük APK dosyası da yok. Bu uygulama gökten inmiş olamaz değil mi?

Cihaz: Tecno Pova Neo 2
Dostum yowhatsap whatsapin mod uygulamalaridir, whatsap plus, yowhatsap fmwhatsap bunların hepsini ve benzerlerini zamanında kullandim, ama son 2 yıldır aero whatsap kullanıyorum aşırı çok memnunum, gram sorun yaşamadım, orijinal whatsap tan farklı ekstra ozellikleri var , mesela mesaj atıp silersen bende silinmiyor, durum atınca durumunu görüyorum ama sende benim baktığımı goremezsin, whatsap ikonunu istedigin gibi yapabilirsin whatsapi istediğin gibi ozellestirebilirsin, aşağıda görsel ekliyorum

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231224_164130.jpg
    Screenshot_20231224_164130.jpg
    98,4 KB · Görüntüleme: 13
  • Screenshot_20231224_164017_One UI Home.jpg
    Screenshot_20231224_164017_One UI Home.jpg
    82,1 KB · Görüntüleme: 17
  • Screenshot_20231224_163929.jpg
    Screenshot_20231224_163929.jpg
    99,9 KB · Görüntüleme: 19
  • Screenshot_20231224_163825.jpg
    Screenshot_20231224_163825.jpg
    74,4 KB · Görüntüleme: 15
  • Screenshot_20231224_163627.jpg
    Screenshot_20231224_163627.jpg
    56,1 KB · Görüntüleme: 13
  • Screenshot_20231224_163653.jpg
    Screenshot_20231224_163653.jpg
    97,1 KB · Görüntüleme: 18
Dostum yowhatsap whatsapin mod uygulamalaridir, whatsap plus, yowhatsap fmwhatsap bunların hepsini ve benzerlerini zamanında kullandim, ama son 2 yıldır aero whatsap kullanıyorum aşırı çok memnunum, gram sorun yaşamadım, orijinal whatsap tan farklı ekstra ozellikleri var , mesela mesaj atıp silersen bende silinmiyor, durum atınca durumunu görüyorum ama sende benim baktığımı goremezsin, whatsap ikonunu istedigin gibi yapabilirsin whatsapi istediğin gibi ozellestirebilirsin, aşağıda görsel ekliyorum
Evet, bunlar Whatsapp modu doğrudur ama bu uygulamalar istenmeyen bir şekilde inmişti Tecno marka telefonlara bir ara. Tecno'nun kendi mağazası indiriyordu.

Evet, bunlar Whatsapp modu doğrudur ama bu uygulamalar istenmeyen bir şekilde inmişti Tecno marka telefonlara bir ara. Tecno'nun kendi mağazası indiriyordu.
En guvenlisi en reklamsızı ve güncelleme destekli olanı aero whatsap 2 yıldır kullanıyorum çok rahat ve istediğim gibi kullanabiliyorum keyfime göre renklendirim ikonlastiriyorum

Geri
Yukarı