Yoyo önerisi

Frik

Hectopat
Makaleler
2
Evde elim boş duruyorken bir şeylerle uğraşmak istiyorum. Hoşuma giderse ciddiye alıp hareketleri öğrenmeye çalışabilirim, o yüzden başlangıç düzeyi hareketler için uygun olursa iyi olur. Eğer ciddiye alırsam ilerleyince daha ileri düzey bir yoyo alırım. Bütçe konusunda pek sıkıntı yok ama mümkün olduğu kadar ekonomik olursa iyi olur.

Abs, sert plastik yoyoları tercih edebilirsiniz:
Öncelikle teşekkür ederim. Bunun dışında Magic Yoyo’nun K2P, T7 ve T9 modelleri de çok hoşuma gitti bunlar da başlangıç için uygun mudur? Bir de ABS ne oluyo kusura bakmazsanız bu konuda bilgim sıfır

Evde elim boş duruyorken bir şeylerle uğraşmak istiyorum. Hoşuma giderse ciddiye alıp hareketleri öğrenmeye çalışabilirim, o yüzden başlangıç düzeyi hareketler için uygun olursa iyi olur. Eğer ciddiye alırsam ilerleyince daha ileri düzey bir yoyo alırım. Bütçe konusunda pek sıkıntı yok ama mümkün olduğu kadar ekonomik olursa iyi olur.
Yoyonun da mı özellikleri varmış.

Öncelikle teşekkür ederim. Bunun dışında magic Yoyo'nun k2p, T7 ve T9 modelleri de çok hoşuma gitti bunlar da başlangıç için uygun mudur? Bir de abs ne oluyor kusura bakmazsanız bu konuda bilgim sıfır.

Hocam bildiğim kadarıyla abs fizikiyle alakalı bir terim. Yanlış biliyor da olabilirim bu konu hakkında pek bir bilgim yok maalesef. Siz başlangıç için öneri istediğinizde ben bu modeli önerdim. Özellikle T9 biraz daha koordinasyon isteyen bir modele benziyor henüz deneyimlemedim fakat görüldüğü üzere kenarlar daha açık ve maddesi gereği kaygan duruyor:

1620475174301.png

Yeni konular

Geri
Yukarı