YTÜ havacılık elektrik ve elektroniği okunur mu?

INonOmpiontentI

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar bu sene sınava gireceğim. Kendi beklentim 40k civarı. Ama eğer kötü yaparsam 68k ya böyle bir bölüm buldum. Puanının düşük olmasının sebebi nedir? Okul güzel bir okul bildiğim kadarıyla. Bölüm mü yeni yoksa iş olanağı mı yok? ya da maaşı mı az? Bilen varsa cevap verirse sevinirim.

Arkadaşlar bu sene sınava gireceğim. Kendi beklentim 40k civarı. Ama eğer kötü yaparsam 68k ya böyle bir bölüm buldum. Puanının düşük olmasının sebebi nedir? Okul güzel bir okul bildiğim kadarıyla. Bölüm mü yeni yoksa iş olanağı mı yok? ya da maaşı mı az? Bilen varsa cevap verirse sevinirim.
Puanı alsan, ona göre yardımcı olsak dostum?

Mekatronik mühendisliği ama hazırlıktayım. Hazırlıkta çok sınav oluyor ondan şikayetçiyim ama rahat oluyor genelde.

Ben de mekatronik okumayı düşünüyorum ama büyük ve kurumsal şirketlerde iş bulamayacağımı söylediler yakınlarım benim de kafam karıştı o konuda. Kurumsal, büyük şirketlerden hiç ilan görmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne alaka hocam. Geçen sene ki bölüm 1.si şu an tusaşta çalışıyor. Stajını ASELSAN da yapmış. Ytüde 3.en yüksek puanlı bölüm şu an ayrıca rağbet gören bir bölüm.

Geri
Yukarı