yu-gi-oh'a benzer çizgi filmin ismi nedir?

Jonkal

Hectopat
Dostlar uzun zaman önce küçükken televizyonda izlediğim kartlı bir çizgi film vardı. Çizgi film yu-gi-oh gibiydi ama yu-gi-oh değildi. Ana karakterin kartında sanırım ying-yang vardı. Karakterler kartları kullandığı zaman kocaman Japonca yazısı yazıyordu. Kartlardan biri süpürge kartıydı. Yanlış hatırlamıyorsam karakterler uçan bir araca da biniyorlardı. Maalesef hangi kanalda olduğunu hatırlamıyorum. Biliyorsanız beni bilgilendirebilir misiniz?

Yanlarında sarı bir maymun vardı. Kız olan karakterin kırımızı göze benzer bir yaratığı vardı ve mavi garip silahları (kılıç, balta vs.) arıyorlardı.
Acaba aradığın bu mu?

Sırf bu çizgi filmin ismini bulmak için girdim bu siteye lütfen biri ismini söylesin.

Dostlar uzun zaman önce küçükken televizyonda izlediğim kartlı bir çizgi film vardı. Çizgi film yu-gi-oh gibiydi ama yu-gi-oh değildi. Ana karakterin kartında sanırım ying-yang vardı. Karakterler kartları kullandığı zaman kocaman Japonca yazısı yazıyordu. Kartlardan biri süpürge kartıydı. Yanlış hatırlamıyorsam karakterler uçan bir araca da biniyorlardı. Maalesef hangi kanalda olduğunu hatırlamıyorum. Biliyorsanız beni bilgilendirebilir misiniz?
Buldum galiba
çizgi film adı : Redakai

1. bölüm link :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı