Çözüldü Yüklenmeyen sürücüler

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Camert

Femtopat
PCI\VEN_8086&DEV_06A4&SUBSYS_86941043&REV_00
PCI\VEN_8086&DEV_06A3&SUBSYS_86941043&REV_00
Merhaba arkadaşlar yeni bir PC kurduk. Windows yükledim Windows güncellemelerinin hepsini yaptım fakat 3 tane ünlem işaretli sürücü gözüküyor aygıt yöneticisinde. Bunlar nedir ve nasıl yüklerim?

aygıt yöneticisi.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Anakart sanırım Intel çipsetli. Bunu kurun, geçmeyenler olursa onların kimliklerini paylaşırsınız.
Anakart sanırım Intel çipsetli. Bunu kurun, geçmeyenler olursa onların kimliklerini paylaşırsınız.

Çözüm

Cevabınız için teşekkürler anakartım Z490 fakat bu link altındaki kısımda Z490 yazmıyor. Hepsi var Z390 falan benimkini göremedim. Sorun teşkil eder mi acaba?

Anakartınızın sitesinde USB için sürücü bulamadım, bunu kurmayı deneyin.
https://dlcdnets.asus.com/pub/ASUS/m...N10_64-bit.zip

İşlemcinizin boştaki çalışma frekansını göremiyorum fakat sorun çıkaracağını düşünmüyorum. İşlemci Turbo frekansına kadar gezmekte serbest. BIOS güncelleyebilirsiniz, beta sürümü kurmayın sadece.

Cevaplarınız ve ilgilendiğiniz için çok teşekkürler fotoğrafı biraz geç yükledim ondan göremediniz galiba. Base clock 3.70 ve Turbo hızına kadar soğutucuya bağlı olarak kendisi ayarlıyor anladığım kadarıyla. Anormal bir durum yok diyorsunuz.

Adsız.jpg

Evet, bir sorun görmüyorum. İşlemcinizin 5.3 GHz turbo frekansı var, 5.3 GHz'e kadar OC'suz yolu var yani. Sisteminiz müthiş bu arada, güle güle kullanın :) Son attığım sürücü işe yaradı mı?

Evet, bir sorun görmüyorum. İşlemcinizin 5.3 GHz Turbo frekansı var, 5.3 GHz'e kadar OC'suz yolu var yani. Sisteminiz müthiş bu arada, güle güle kullanın :) Son attığım sürücü işe yaradı mı?

Teşekkürler daha iyileri sizlerin olsun 7 sene kullanmıştım önceki PC mi bekledik değdi galiba daha denemedim. Sabahtan beri bu işlerle uğraşıyorum biraz keyfini çıkarmak gerekiyor galiba 😁

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı