Aygıt Sürücüsünde yüklenmeyen sürücüler

KHAGAN.Z

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS DUAL RTX3060Ti GDDR6X 8 GB GPU
INTEL i5-13400f CPU
ASUS TUF GAMING B660M-E D4 MB
XPG GAMMIX D30 8*2 16 GB RAM
ADATA LEGEND 750 PCIe Gen3 x4 M.2 500GB SSD
FSP HYDRO 80+ BRONZE 700W PSU
RAM
16gb 3200mhz xpg
SSD veya HDD modeli
500gb adata m2
Ekran kartı
asus dual rtx3060ti gddr6x 8gb
Anakart
asus tuf b660m-e d4
İşlemci
i5-13400f
Abilerim driver yüklemede sorun yaşadım yardımınıza ihtiyacım var. PC yeni geldi gaming.gen.tr'den. İlk başta FreeDOS gelir sandım çalıştırınca Windows 10 kuruldu güncellemelerini yaptım ilk başta 640x480? Gözüken ekran güncellemeler tamamlanınca NVIDIA'nin masaüstüne sağ tıklayınca gelen uygulaması(adını unuttum) geldi ve 1920x1080 haline döndü lakin ben driverlar guncel mi emin olamadım fotoğraftaki kısım beni endişelendirdi dolayısıyla internette aratınca Driverpack denen bir uygulama gördüm kurdum çalıştırdım, ve virüs oldugunu düsündüğüm garip tarayıcılar indirdi(Chrome browser ismi gercekten chrone idi ve simgesi Google Chrome'dan farklıydı, Mozilla, ve Facebook masaüstüne geldi) bende korktum yeni PC'me virüs bulaştırdım diye CTRL+alt+del yaparak bilgisayarı yeniden başlattım bu sırada Shift basıyordum cunku izlediğim videoda öyle söylüyordu sonra bu bilgisayarı sıfırla diyerek sıfırlama işlemini başlattım OEM keyim var kullanmadığım isterse onu kullanacağım bana sürücüleri indirirken yardımcı olursanız sevinirim malum yeni sistemler konusunda cahil kalmışım eski bilgisayarım AMD idi ve hiç driver kurduğumu dahi hatırlamıyorum 😁

FB_IMG_1686423296777.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı