Steam Yüklü oyun gözükmüyor

Efe Kaya

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün Forza Horizon yüklü SSD'mi bilgisayarımdan çıkarmam gerekti. Geri taktığımda Steam'deki oyunlarımı görmüyordu ne yapsam düzeltemedim. Bende oyunu diğer harddiskime attım fakat yine oyunu görmüyor ve indirmeye çalışıyor. Oyunu Steam klasöründe Exe'si üzerinden açıp oynayabiliyorum hatta Steam'de bile Forza oynuyor gözüküyorum fakat Steam'de Forza'yı indirmem gerekiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Oyuna güncelleme geldiği zaman maalesef tüm oyunu tekrar indirmem gerekecek.

21.png

İndirmeye başladığınızda dosyaların bütünlüğünü doğrulayacak diye biliyordum. Steam ayarlarından depolamaya girip yeni disk ekleme kısmından oyunların kurulu olduğu toplu klasörü seçmeyi dener misiniz?

En temizi oyunun bulunduğu klasörün ismini değiştirin. Oyunu tekrar indirmeye başlayın sonra steam'i kapatın. İsmini değiştirdiğiniz yerdeki dosyaları yeni klasöre alın ve steami açıp kurulumu devam ettirin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Steam'den indirdiğin oyun dosyaları duruyorsa üstteki videoyu izle sorununu çözercektir.
Appmanifest dosyasını ayarlaman gerekiyor.

Geri
Yukarı