Steam Yüklü oyun kütüphaneden nasıl kaldırılır?

LnCazYapma

Hectopat
Soruyu biraz açayım ben 3 tane farklı Steam hesabı kullanıyorum. Bir hesaptan oyun alıp bilgisayara yüklediğim zaman bu oyun diğer Steam hesaplarında kütüphaneye ekleniyor, kaldırmak istediğimde ise oyunu silmeden kütüphaneden kaldıramıyorum. Benim isteğim oyun bilgisayara yüklü olarak kalacak ama Steam kütüphanesinde gözükmeyecek, bunun bir yolu var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Soruyu biraz açayım ben 3 tane farklı Steam hesabı kullanıyorum. Bir hesaptan oyun alıp bilgisayara yüklediğim zaman bu oyun diğer Steam hesaplarında kütüphaneye ekleniyor, kaldırmak istediğimde ise oyunu silmeden kütüphaneden kaldıramıyorum. Benim isteğim oyun bilgisayara yüklü olarak kalacak ama Steam kütüphanesinde gözükmeyecek, bunun bir yolu var mıdır?

Oyun dosyalarını kopyalayıp farklı dizine atın. Oyunu hem hesaptan hem de cihazdan kaldırın. Ama Steam Cloud sıkıntı çıkarabilir.

Steam ayarları içerisinde aile paylaşımı bölümü var. Buradan aile paylaşımını kapatırsan sorunun düzelebilir.
Aile paylaşımı: Farklı hesaplardaki oyunları sürekli hesap değiştirmeye gerek kalmadan kütüphaneleri paylaşarak oynamana yarayan bir sistem.

Oyun dosyalarını kopyalayıp farklı dizine atın. Oyunu hem hesaptan hem de cihazdan kaldırın. Ama Steam Cloud sıkıntı çıkarabilir.
O nasil bi çözüm kanka. Online bi oyun ise vac ban :D sağ tik gizle daha mantıklı değil mi ? Birden fazla oyun var ise ctrle basiki tutarak sol clikle seçip sağ tik gizle

Yeni konular

Geri
Yukarı