Yüksek bütçeli motosiklet önerisi

tacohub

Kilopat
Yer
İzmir
Ehliyetim var fiyat pek sıkıntı değil, yüksek bütçeli güzel bir motor almak istiyorum. 1 ay içinde almayı düşünüyorum, kampüse bununla gitmekte bir ayrı olacaktır :) Önerilerinizi bekliyorum.

Çözüm
Mt-07 ve yanında güzel bir ekipman alabilirsiniz. CBR 600RR alabilirsiniz. R6 fiyatlarını bilmiyorum ama aynı şekilde. Gsx600r alabilirsiniz. Ama bunları almadan önce en azından 10.000TL gibi bir meblağı ekipmanınıza ayırın.
Kampüsü inletmek istiyorsan Harley Davidson almalısın.
Hem küfür yemezsin hem de Harley Davidson toplumda da saygı duyulan bir marka. Trafikte de rahat edersin. :D
Aynen hem IronSport daha uygun olur, hem sportif hem de Harley ♥

Mt-07 ve yanında güzel bir ekipman alabilirsiniz. CBR 600RR alabilirsiniz. R6 fiyatlarını bilmiyorum ama aynı şekilde. Gsx600r alabilirsiniz. Ama bunları almadan önce en azından 10.000TL gibi bir meblağı ekipmanınıza ayırın.

Çözüm
Önerileriniz için sağolun en yakın zamanda kararımı vereceğim.

büyük cc olarak racing istiyorsanız 2018 veya 2019 (2019 varsa) BMW S1000rr ,Honda CBR 1000RR Fireblade SP yada Yamaha R1 , R1M olabilir özellikle Aprilla RSV4 1000RR çok güzel gaz açışı olsun süspansiyonları olsun frenleri olsun dehşet bir makina bu modelleri incelemenizi tavsiye ederim
(Sıfır fiyatları 100-160 bin tl arası)

Mt-06, Eğer 600 CC kullanmış iseniz 600'lükler arasında en fazla ivmeye sahip olan motosiklettir. Bende bu yaz MT-06 alacağım hayırlısıyla.
MT-06 diye bir motor yok hocam? Olmayan şeyi nasıl alıyorsunuz merak ettim.
Konu sahibine gelince tecrübenizden tam bilgi veremediğiniz için yardımcı olamam. CBR 600F’i en az 10 bin KM kullandığınızı varsayarsam MT-07 veya MT-09 olabilir. Ama ciddi torklu makinelerdir dikkatli olmak lazım.

Genel olarak şehir içinde olacaksanız çok abartı cc almanızı önermem. Hem motor sağlığı hem cebiniz hemde kullanırken rahatınız açısından. Yüksek cc motorlar şehir içinde biraz kolay ısındığı için yaz aylarınızda bacaklarınızın pişme ihtimali yüksek. Daha önce kullandığınız gibi 600cc tarzı hoşunuza giden bir motor yeter diye düşünüyorum.
Eğer bilgim yanlış ise düzeltilebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı