Yüksek CPU kullanımı

maethril

Centipat
Daha fazla  
Dünden beri CPU kullanımım çok yüksek fakat Görev Yöneticisi sabit olarak %77 olarak gösteriyor. Değerler artıp azalıyor ama sabit %77 bilgisayara yeniden başlattım ama hala sabit %77 gösteriyor. Bu birkaç hafta önce de olmuştu onda da gene sabit olarak %77 olarak gösteriyordu ama kapatıp açınca düzelmişti bu düzelmiyor. Norton 360 ile tam tarama yaptım bir şey çıkmadı. Endişelenmem gerek mi sizce?

Ekran görüntüsü 2023-02-15 111141.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Birden fazla neden olabilir. Önceliklr Windows arama çubuğunuza “Services.msc” yazın ardından karşınıza çıkan ekranda "Windows Yönetim Araçları hizmetini" ne sağ tıklayıp yeniden başlatmayı deneyin bakalım

Birden fazla neden olabilir. Önceliklr Windows arama çubuğunuza “Services.msc” yazın ardından karşınıza çıkan ekranda "Windows Yönetim Araçları hizmetini" ne sağ tıklayıp yeniden başlatmayı deneyin bakalım
Düzeldi sorun onu yapıp yeniden başlattım PC yi. Şuan genel olarak %1-%3 seviyesinde CPU ama ara sıra %70-%100 olup hemen geri iniyor normal mi bu ?

Düzeldi sorun onu yapıp yeniden başlattım PC yi. Şuan genel olarak %1-%3 seviyesinde CPU ama ara sıra %70-%100 olup hemen geri iniyor normal mi bu ?
Arada sırada bu kadar derecelere çıkması pek normal durmuyor. Sistem dosyalarını bir doğrulayalım. cmd'yi yönetici olarak açıp "sfc /scannow" yazın bakalım

Yeni konular

Geri
Yukarı