Yüksek Disk Kullanımı ve Uygulamalarda Yavaşlık

Mehmet1297

Decapat
Başlıkta belirttiğim gibi disk sorunu yaşıyorum. Bilgisayarım 5 dakikada açılıyor. Diskim çok yavaş, Chrome 1 dk'da açılıyor. GTA 5 açıyorum, dizi izliyorum ve anca açılabiliyor. Çözüm nedir?

Dediğiniz oranlar SATA3 bir HDD için imkansız gibi. Sisteminize temiz kurulum yapmanızı öneririm.

İmkanınız varsa kesinlikle SSD almalısınız.

Başlıkta belirttiğim gibi disk sorunu yaşıyorum. Bilgisayarım 5 dakikada açılıyor. Diskim çok yavaş, Chrome 1 dk'da açılıyor. GTA 5 açıyorum, dizi izliyorum ve anca açılabiliyor. Çözüm nedir?
Bu yöntemi deneyin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran Alıntısı.PNG

Sorun hala devam ederse eğer Advanced System Care ile bilgisarınızı taratın. Eğer sonuçlar kötü ise Pro lisans key temin edebilirim ki böylelikle derin sistem temizliği yapabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı