Yüksek ekran kartı kullanımı

ronark

Decapat
Merhaba, öncelikle forumda yeniyim biraz araştırdım konuyu bu bölüme açmayı uygun gördüm, yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. Oyunlarda istisnasız ekran kartım %95-100 aralığında çalışıyor 82-65 derece aralığında dolaşıyor. PC özelliklerim;

Edit:Ram 3000mhz
HardDisk: Toshıca RC500 250GB M2 SSD
PSU: Thermaltake Litepower 550W.

Not: Oyunu açalı 5 dakika geçti o yüzden ekran kartı ısısı şuan düşük.

Nedeni nedir? Zaman geçtikce parçalara zarar verme ihtimali var mı?

Şimdiden cevap verecek olan herkese teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Hocam mesh kasa almanızı öneririm ve fan kullanarak. unutmayın ki bilgisayarı tam performansı etkileyen birşey varsa o da sıcaklıktır

Kasa olarak bunu düşünüyorum.Ekran kartı ile bunu alıp 1700tl kredi kullanacağım.Kasa hakkındaki yorumunuz nedir?

Kasa olarak bunu düşünüyorum.Ekran kartı ile bunu alıp 1700tl kredi kullanacağım.Kasa hakkındaki yorumunuz nedir?
Hocam bunun önü cam size tam performans soğutma yapmaz
Hocam bunun önü cam size tam performans soğutma yapmaz
Düzelltim.Şuan bakabilirsiniz.
Dark N10 Pro 3x12cm Mavi Fanlı, Fan Kontrolcülü, Cam Yan Panelli, USB 3.0 Bilgisayar Kasası (DKCHN10PRO) - Kasa - Bilgisayar Bileşenleri | Teknobiyotik
.
üç fanlı isterseniz de

İhtiyaç kredisi kullanıp alacağım bu nedenle Vatan Bilgisayar'dan almayı düşünüyorum banka ile anlaşmaları var 0 faiz ile. Diğer sitelerde nakit veya kredi kartı ile alışveriş var sadece bu nedenle başka siteden alamayacağım.

Belki hoşunuza gider en azından mesh.

Belki hoşunuza gider en azından mesh.

Bu olabilir, teşekkür ederim tavsiyeniz için.
AMD ve NVIDIA markalarından eşit düzeyde ekran kartlarını kıyaslarsak hangisi daha iyidir?

Yeni konular

Geri
Yukarı