Yüksek fan sesi sorun yaratır mı?

Emre Aktaş04

Decapat
Daha fazla  
Fan çok yüksek çalışıyor ve bir şeye çarıyor gibi bir sesi var bu bir sorun yaratır mı acaba yaratmazsa kalsın ses benim için önemli değil?
Bu da ses

Son düzenleme:
Fan çok yüksek çalışıyor ve bir şeye çarıyor gibi bir sesi var bu bir sorun yaratır mı acaba yaratmazsa kalsın ses benim için önemli değil?
Bu da ses.

Fan sesi PC'nin çok fazla çalıştığını ya da tam güçle çalıştığını gösterir genelde ama içerdeki sıcaklık çok fazlaysa sıkıntı olabilir kontrol merkezinden işlemci sıcaklığını kontrol et bir de işlemcini söyler misin?

Fan sesi PC'nin çok fazla çalıştığını ya da tam güçle çalıştığını gösterir genelde ama içerdeki sıcaklık çok fazlaysa sıkıntı olabilir kontrol merkezinden işlemci sıcaklığını kontrol et bir de işlemcini söyler misin?

Intel Core 2 Duo E7500 işlemci sıcaklığım boşta 43 en yüksek 50'yi görüyorum sıcaklık ile ilgili bir sıkıntı göremedim ekran kartımda yok zaten ben sıkıntı olur mu diye merak ettim sadece sesin benim için önemi yok

Dosya Ekleri

• core temp.png
    core temp.png
    94,8 KB · Görüntüleme: 22
Intel Core 2 Duo E7500 işlemci sıcaklığım boşta 43 en yüksek 50'yi görüyorum sıcaklık ile ilgili bir sıkıntı göremedim ekran kartımda yok zaten ben sıkıntı olur mu diye merak ettim sadece sesin benim için önemi yok.

O zaman soruk yok dert etme kullan PCni.
O zaman soruk yok dert etme kullan pcni.

Aslında 50 derece normal sayılır.

O zaman soruk yok dert etme kullan PCni.

Aslında 50 derece normal sayılır.

Anlıyorum teşekkürler ben bir sıkıntı olur mu diye bilen birilerine sormak istedim şu anlık 2-3 saattir PC açık bir sıkıntıda yok bir problem olur mu diye merak etmiştim.
kasayı hafif yukarıya kaldırdığım zamanda ses gidiyor bunu yeni fark ettim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı