Yüksek FPS verebilecek PC önerisi

Michael Corleone

Hectopat
Daha fazla  
Piyasadan hiçbir şekilde haberim yok. PC'den de fazla anlamadığım için tavsiye bekliyorum. Bana güncel oyunları yüksek ayarlarda oynatabilecek bir kasa lazım. Valorant, CS:GO, RDR2, GTA V gibi klasik oyunları oynarım muhtemelen. Isınma, kasma, donma fazla yaşatmayacak, uzun seneler işimi görebilecek bir kasa lazım. Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Bütçeniz kaç TL? Bir de sadece oyun mu oynayacaksınız? Laptop veya masaüstü olması önemli mi?
Sadece oyun için. Kaliteli bir masaüstü olması tercihimdir. Toplam 20bin verebilirim. Her şey dahil olursa iyi olur en fazla bütçeyi kasaya ayırıca.

Efendim bütçe belirtmezseniz 65K TL'ye kasalar yağmaya başlar birazdan buraya.

Haklısınız ama cidden PC piyasasını hiç bilmiyorum. Şimdi kasa için 15k ayırsam iyi FPS verebilen bulabilir miyim?

Sadece oyun için. Kaliteli bir masaüstü olması tercihimdir. Toplam 20bin verebilirim. Her şey dahil olursa iyi olur en fazla bütçeyi kasaya ayırıca.

Haklısınız ama cidden PC piyasasını hiç bilmiyorum. Şimdi kasa için 15k ayırsam iyi FPS verebilen bulabilir miyim?

Evet yalnızca kasaya ayıracağınız 15K yeterli olur. Artan 5K'ya monitör alırsınız. Fare ve klavyeniz olduğunu varsayıyorum.

Bulursun,
Kasayı GT301 yapabilirsiniz.
1 2 bin lira asabilirsiniz, Ekipmanlar alınabilir. Bu sistem istediğiniz oyunu açar, Oynatır ultra ayarlar'da. Bütçe çıkmıyor diyorsan, Kasadan kısılabilir.

Bulursun,
Kasayı GT301 yapabilirsiniz.
1 2 bin lira asabilirsiniz, Ekipmanlar alınabilir. Bu sistem istediğiniz oyunu açar, Oynatır ultra ayarlar'da. Bütçe çıkmıyor diyorsan, Kasadan kısılabilir.
Hocam PC hakkında hiçbir değerlendirme yok.

Efendim bütçe belirtmezseniz 65K TL'ye kasalar yağmaya başlar birazdan buraya.
65k'yı kim kaybetmiş de biz bulalım.

Bütçeniz kaç TL? Bir de sadece oyun mu oynayacaksınız? Laptop veya masaüstü olması önemli mi?
Bi öneriniz var mı hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı