Yüksek GPU sıcaklığı nasıl düşürülür?

FrknClha

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Tekniker
Merhaba,

Ekte belirttiğim üzere anormal bir sıcaklık mevcut bunu nasıl düşürebilirim?

Dosya Ekleri

• 85D62B40-25E6-4D0D-8784-989FEF97DEC4.jpeg
    85D62B40-25E6-4D0D-8784-989FEF97DEC4.jpeg
    90,8 KB · Görüntüleme: 1.441
Bu değerler yük altındayken mi ? Öyleyse bu kart için normal. Kartı yada sistemi uygun olduğu için aldın sanırım ama biraz araştırma yapsaydın keşke.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu değerler yük altındayken mi? Öyleyse bu kart için normal. Kartı ya da sistemi uygun olduğu için aldın sanırım ama biraz araştırma yapsaydın keşke.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistemi abime aldık. Aynı ekran kartını bende aldım. Şu an gelmesini bekliyorum. Çok araştırma yaptım en uygunu buydu. Ama bu derecenin olması anormal. En azından izlediğim tonca videoda 80 derecenin üstüne çıkmamasıydı. Bencede kasa hava sirkülasyonu kötü.
Radeon ayarlarından, performans, ayarlanıyor kısmına girip bir ekran görüntüsü atar mısınız?

Radeon ayarlarından, performans, ayarlanıyor kısmına girip bir ekran görüntüsü atar mısınız?

Haber bekliyorum dönüş yapacağım.

Bahsettiniz resim ekteki midir?
Merhabalar,

Kasa kapağını açıp test ettik sonuç ektedir;
10 derece düşüş gözlemlendi.

Dosya Ekleri

• 427179CA-290B-4386-AF03-EBA1311DEE05.jpeg
    427179CA-290B-4386-AF03-EBA1311DEE05.jpeg
    90,8 KB · Görüntüleme: 238
  • IMG-20200425-WA0002.jpg
    IMG-20200425-WA0002.jpg
    116,6 KB · Görüntüleme: 200
Son düzenleme:
Sistemi abime aldık. Aynı ekran kartını bende aldım. Şu an gelmesini bekliyorum. Çok araştırma yaptım en uygunu buydu. Ama bu derecenin olması anormal. En azından izlediğim tonca videoda 80 derecenin üstüne çıkmamasıydı. Bencede kasa hava sirkülasyonu kötü.

Haber bekliyorum dönüş yapacağım.

Bahsettiniz resim ekteki midir?
Merhabalar,

Kasa kapağını açıp test ettik sonuç ektedir;
10 derece düşüş gözlemlendi.
Otomatik kısmını manuel yapıp gelişmiş kontrolü açın (sol taraftaki), daha sonra voltaj kısmını açın (bir altı) ve fotoğraf gönderin.

Otomatik kısmını manuel yapıp gelişmiş kontrolü açın (sol taraftaki), daha sonra voltaj kısmını açın (bir altı) ve fotoğraf gönderin.

İlginiz ve alakanız için teşekkür ederim. Şu an durumdan memnun. Aynı durum bende de gerçekleşirse siz değerli arkadaşlara başvuracağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı