Yüksek hassasiyet vs düşük hassasiyet

Uçan kaçan zıplayan karakterler var. Farklı peek noktaları var. CS:GO'da bu kadar ekşın yok. Sabit yürüyor herkes sabit peek noktaları var. Aim koyup kontrollü çıkıldığı sürece Valorant'a göre daha az hareket edilebilir CS'de fakat bu mapten mape değişebilir. İşin sonunda Valorant'ta arkası kollanmayan düşük sens birinin avantajı daha düşük gibime geliyor.

Hocam dediğiniz gibi uçan kaçan karakterler çok olduğu için yüksek sens daha avantajlı bence. Mesela ben çok düşük sens oynadığımdan dolayı Raze oynayamıyorum. Çünkü ulti açıp altıma Q Q atmak zor oluyor. Yani fareyi altıma doğru çevirmek için fareyi fırlatmam gerek. (400DPI 0,2 sens)

Hocam dediğiniz gibi uçan kaçan karakterler çok olduğu için yüksek sens daha avantajlı bence. Mesela ben çok düşük sens oynadığımdan dolayı Raze oynayamıyorum. Çünkü ulti açıp altıma Q Q atmak zor oluyor. Yani fareyi altıma doğru çevirmek için fareyi fırlatmam gerek. (400DPI 0,2 sens)
Aynen hocam aynı şeyi söyledik :D Ben çok valo oynamadım fakat sens olayı R6da çok daha fazla fark ettiriyor.

Ben Jett mainim ve oyunda maymun tabirleri alıyorum 0.6 sens 800DPI oynuyorum.

Aynen hocam aynı şeyi söyledik :D ben çok Valorant oynamadım fakat sens olayı R6'da çok daha fazla fark ettiriyor.

Pardon hocam ben sizin "Valorant'ta arkası kollanmayan düşük sens birinin avantajı daha düşük gibime geliyor" kısmını "daha iyi gibime geliyor" diye okudum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı