Yüksek hız ile giderken dinlenecek müzikler

KeremK58

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 21 Nisan pazar günü benim doğum günüm, bende saat 00.00 olduğunda çevre yoluna çıkıp gazlamak istiyorum, arkaya hangi müzik gider.

Mor ve ötesi - Bir derdim var.
ManGA- Dursun Zaman.
Model'in şarkıları.
Zeynep Casalini - Duvar ( Speed up)

Bunlar gibi ritmi hızlı olursa daha uyumlu olacağını düşünüyorum hızlı giderken. Önerilerinizi bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eşittir ölüm.
Bununla daha çok 40'a sabitleyip story atılır. Müziğin sesini açsam bile motoru sesi duyulur öyle diyim sen anla dostum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bununla daha çok 40'a sabitleyip story atılır. Müziğin sesini açsam bile motoru sesi duyulur öyle diyeyim sen anla dostum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Al cehenneme tek yönlü bilet.
Daha ritim odaklı

Al cehenneme tek yönlü bilet.
Daha ritim odaklı
Bunun normal versiyonu daha iyi.

Punk'ımsı şeyler seviyorsan "SALİ - Acılarıma Son Ver" olabilir. Özellikle nakaratta çok güzel akar. gibi. Yine de senin ne dinlediğine göre değişir. Mesela ben Allame - Lades dinlemeyi severim. Gayet hızlı bi parça. Agresif de bir şey öyle duygusal değil. Ben rap seviyorum genel olarak.
blok3-affetmem, kkendo-hiçbir şeyimsin benim Maw - baby falan da olabilir.

Yine de dikkat et çok hız yapma.

Tercih meselesi slowed daha hoşuma gidiyor hep.
Slowed benimde normallere göre daha hoşuma gidiyor zaten . Ama benim tam olarak istediğim biraz hüzün ama hızlı ritim çünkü 210 - 220 gideceğim tahmini , az da olsa izleyenin de biraz kendini kasması lazım
şu fena değil gibi

Punk'ımsı şeyler seviyorsan "SALİ - Acılarıma Son Ver" olabilir. Özellikle nakaratta çok güzel akar. gibi. Yine de senin ne dinlediğine göre değişir. Mesela ben Allame - Lades dinlemeyi severim. Gayet hızlı bi parça. Agresif de bir şey öyle duygusal değil. Ben rap seviyorum genel olarak.
blok3-affetmem, kkendo-hiçbir şeyimsin benim Maw - baby falan da olabilir.

Yine de dikkat et çok hız yapma.
Sali fena değil

Geri
Yukarı