Yüksek Ping Sorunu

kyoraku

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
.
Selam arkadaşlar...
TTnet kullanıyorum. Gündüzleri kontrol edemiyorum ama geceleri ping çok yüksek...
İlerleyen saatlerde düzeliyor ama 2-3 haftadır bu sorun var.
Müşteri hizmetleri anlamıyor. İlk aradığımda bilgisayarcıya gidin dediler, ikincisinde oyundandır dediler, derdimi anlatamadım :)
Evdeki diğer 3 bilgisayarda da hemen hemen aynı pingler. Bilgisayar kaynaklı değil gibi...

Tavsiyeleriniz nelerdir?

Sürekli soru soruyorum kusura bakmayın ama hangi ilde oturuyorsunuz?
Bunun yanında hat zayıflaması ve snr marjı değerleri nedir?(modem arayüzünden bakabilirsiniz)

Sürekli soru soruyorum kusura bakmayın ama hangi ilde oturuyorsunuz?
Bunun yanında hat zayıflaması ve snr marjı değerleri nedir?(modem arayüzünden bakabilirsiniz)
Ne kusuru, benim sorunum için sonuçta :) Afyon'dayım ama bu sorun birkaç haftadır var.
Modem arayüzünde hangi sekmedeydi göremedim?

Hattınız sağlam görünüyor. Başka bir aygıttan bağlanmayı ve kablosuz kullanıyorsanız kablolu bağlamayı denediniz mi?
Sorun muhtemelen bilgisayarınızda.
Yalnız şu anda ping seviyem speedtest ile 25-30 arasına düştü. Bu saatlerde normalleşiyor..

Pinginiz yükseldiğinde tekrar modem arayüzünün ekran görüntüsünü alıp konuya ilave edin.
Attığınız modem arayüzü ekran görüntüsü muhtemelen düzeldikten sonra alındı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı