Yüksek RAM kullanımı

poinext

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar tekrar merhaba, tarayıcı degiştirdim fakat hala bu problem ile karşılaşıyorum. Bilgisayarımın bütün parçaları daha 6-7 aylık.
Opera GX'den RAM kısıtlamayı aktifleştirmeme ragmen böyle oluyor. Yukarıda Max 10 sekme açık. Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

Dosya Ekleri

• resim_2021-07-15_000713.png
    resim_2021-07-15_000713.png
    92,3 KB · Görüntüleme: 99
Büyük ihtimale virüs hocam. Sisteminizde bir AV kullanıyor musunuz? Opera'nın 7 GB kullanması hayra alamet değil hiç.
Şuan virüs taraması yapıyorum. Bahsettiginiz AV'nin ne oldugu hakkında bir bilgim yok.
Virüs bence. Comdoo Internet Security indirin ve tam tarama yapin veritabanini güncelledikten sonra.

HIPS in sorduğu şeyleri ss atin.
Windows taramayı bitirsin comdoo üzerinden de tarama yapayım bekliyorum şuan.

Arkadaşlar tekrar merhaba, tarayıcı degiştirdim fakat hala bu problem ile karşılaşıyorum. Bilgisayarımın bütün parçaları daha 6-7 aylık.
Opera GX'den RAM kısıtlamayı aktifleştirmeme ragmen böyle oluyor. Yukarıda Max 10 sekme açık. Çözüm önerilerinizi bekliyorum.
Kaspersky kullanmanızı tavsiye ederim.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-07-15 003354.png
    Ekran görüntüsü 2021-07-15 003354.png
    100,6 KB · Görüntüleme: 31
AV (AntiVirüs) demek istedim hocam. Büyük ihtimalle virüs çıkacaktır. Hangi antivirüs?
Bilgisayarımda herhangi bir AV programı yok windowsun kendi koruyucusunu kullanıyordum. Tavsiye ettiginiz kaliteli AV programı varmıdır?
Kaspersky kullanmanızı tavsiye ederim.
Ücretli mi hocam kaspersky?
Windowsun kendi panelinde herhangi bir virüs bulamadı tam tarama yaptım.

Bilgisayarımda herhangi bir AV programı yok Windows'un kendi koruyucusunu kullanıyordum. Tavsiye ettiginiz kaliteli AV programı var mıdır?

Ücretli mi hocam Kaspersky?
Windows'un kendi panelinde herhangi bir virüs bulamadı tam tarama yaptım.

Dediğim gibi Kaspersky internet Security'i öneririm.
30 günlük deneme sürümü var beğenirseniz premium versiyonunu satın alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı