Yüksek ses kaliteli müzik dinleme platformu önerisi

Şu anda en iyi ses kalitesi sunan Apple Music.

Merhaba. Bana gayet güzel ve yüksek ses kalitesi sunan müzik dinleme platformu önerebilir misiniz?

Winamp iTunes falan da olabilir (eski olduklarını biliyorum fakat kullanışlılar ve yeni müzik platforlarının bulundurmadığı özellikleri bulunduruyorlar)

-Spotify.
-Shazam.
-YouTube Music.
-Apple Music.
-Deezer.
Gibi uygulamalardan yüksek kalite müzik dinleyebilirsin.
Spotify sanırım diğerlerinin bazılarından daha az ses kalitesi sunuyor diye biliyorum.

Winamp iTunes falan da olabilir (eski olduklarını biliyorum fakat kullanışlılar ve yeni müzik platforlarının bulundurmadığı özellikleri bulunduruyorlar)
Müziklerin bi çoğu var mı peki?

Şu anda en iyi ses kalitesi sunan Apple Music.
Apple Music almayı düşünüyordum ama daha iyi ses kalitesi sunan sanırım Amazon Music varmış.

Müziklerin bi çoğu var mı peki?
Müzikleri kendiniz indiriyorsunuz hocam hiç mi duymadınız ?
1707047441361.png

Apple Music almayı düşünüyordum

Apple Music ITunes'in bir tür eski versiyonu zaten, ben biraz eskide kalmışım.

Spotify sanırım diğerlerinin bazılarından daha az ses kalitesi sunuyor diye biliyorum.

Müziklerin birçoğu var mı peki?

Apple Music almayı düşünüyordum ama daha iyi ses kalitesi sunan sanırım Amazon Music varmış.

Evet şu anda dünyada en kaliteli müzik platformu Tidal sonra Amazon müzik ama bunlar ülkemizde destek vermiyorlar ben ülkemizde en iyisi Apple Music olduğu için söyledim.

Anladım. Peki Apple musiciğin müzik genişliği nasıl Spotify gibi geniş mi kitaplığı?

Tabii ki aradığınız her şeyi bulabilirsiniz belki nadir olmayabilir Spotify'da olanlar ama gayet genişdir kitaplığı.

Yeni konular

Geri
Yukarı