Yükseltme Sırasında "Bu Cihazlar Windows 10 Sürümüyle Uyumlu Değil" Hatası

anılarda123

Hectopat
Windows 8.1'den Windows 10'a yükseltirken şöyle bir hata aldım: Bu cihazlar Windows 10 sürümüyle uyumlu değil.
Altında da şunlar yazıyordu:
NVIDIA GeForce 820M
(NVIDIA)
Windows 10'da ekran ile ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz
Intel(R) HD Graphics 5500
(Intel Corporation)
Windows 10'da ekran ile ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle bir ISO dosyası indirin. Ardından 1. sayfada verilmiş olan 2 videodan kurulum USB'si hazırlama olanını izleyerek yönergeleri takip edin. ISO'yu flaşa yazdırdıysak yolun yarısı bitti demektir.
Daha sonra
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videosunu dakika 2.38'den itibaren izleyerek bilgi sahibi olun ya da telefondan videoyu açarak adım adım işlemleri uygulayın.

Temiz kurulum dediğimiz olayı da dakika 5.15'te görebilirsiniz. Alttaki seçenek temiz kurulum seçeneğidir.

s
Öncelikle bir ISO dosyası indirin. Ardından 1. sayfada verilmiş olan 2 videodan kurulum USB'si hazırlama olanını izleyerek yönergeleri takip edin. ISO'yu flaşa yazdırdıysak yolun yarısı bitti demektir.
Daha sonra
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videosunu dakika 2.38'den itibaren izleyerek bilgi sahibi olun ya da telefondan videoyu açarak adım adım işlemleri uygulayın.

Temiz kurulum dediğimiz olayı da dakika 5.15'te görebilirsiniz. Alttaki seçenek temiz kurulum seçeneğidir.
temiz kurulum için ıso gerekli mi

ben çoğu şeyi yaptım aslında suan şu ilgilenmeniz gerekenler yani saklanacak dosyalardan sonraki adımdayım

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    20,4 KB · Görüntüleme: 46
Yükseltme yapmanı kesinlikle önermem. Ben Windows 7'den Windows 10'a yükselttim. İlk önce Win 7 sürücüsü diye ekran kartı driverları sorun çıkarttı kastı kastı kastı... En sonunda harddiski yaktı

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı