Çözüldü Yükseltme yaparsam programlar gider mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mert.Aksu

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 1600
Corsair Vengeance 8 GB 2400mhz
Asus ROG Strix 1050ti
Asus B350M-A Prime
Corsair SPEC-01
Corsair VS450 PSU
Meslek
System Support
Windows 10 dan 11'e Yükseltmede kullanıcı verileri kalıyor biliyorum ama program tarafı nasıl işliyor. Bende kurulumları zahmetli birçok program var FL Studio ve eklentileri, Adobe CC ürünleri ve Steam, Epic Games gibi platformlar ve oyunlar. Bunlar söz konusu yükseltmeden sonra sistemde kalıyor mu ve eğer kalıyorsa herhangi bir çalıştırma sıkıntısı yaşar mıyım?

Çözüm
Windows 10'dan 11'e Yükseltmede kullanıcı verileri kalıyor biliyorum ama program tarafı nasıl işliyor. Bende kurulumları zahmetli birçok program var FL Studio ve eklentileri, Adobe CC ürünleri ve Steam, Epic Games gibi platformlar ve oyunlar. Bunlar söz konusu yükseltmeden sonra sistemde kalıyor mu ve eğer kalıyorsa herhangi bir çalıştırma sıkıntısı yaşar mıyım?

Kaybolmaz programlarında çalışır.
Windows 10'dan 11'e Yükseltmede kullanıcı verileri kalıyor biliyorum ama program tarafı nasıl işliyor. Bende kurulumları zahmetli birçok program var FL Studio ve eklentileri, Adobe CC ürünleri ve Steam, Epic Games gibi platformlar ve oyunlar. Bunlar söz konusu yükseltmeden sonra sistemde kalıyor mu ve eğer kalıyorsa herhangi bir çalıştırma sıkıntısı yaşar mıyım?

Kaybolmaz programlarında çalışır.

Artı -1 Eksi
Çözüm
Windows 10'dan 11'e yükseltmede kullanıcı verileri kalıyor biliyorum ama program tarafı nasıl işliyor. Bende kurulumları zahmetli birçok program var FL Studio ve eklentileri, Adobe CC ürünleri ve Steam, Epic Games gibi platformlar ve oyunlar. Bunlar söz konusu yükseltmeden sonra sistemde kalıyor mu ve eğer kalıyorsa herhangi bir çalıştırma sıkıntısı yaşar mıyım?

Gitmez hocam ancak önemli verilerinizi yedekleyin.

Windows 10'dan 11'e yükseltmede kullanıcı verileri kalıyor biliyorum ama program tarafı nasıl işliyor. Bende kurulumları zahmetli birçok program var FL Studio ve eklentileri, Adobe CC ürünleri ve Steam, Epic Games gibi platformlar ve oyunlar. Bunlar söz konusu yükseltmeden sonra sistemde kalıyor mu ve eğer kalıyorsa herhangi bir çalıştırma sıkıntısı yaşar mıyım?

Hepsi, her şey olduğu gibi kalır.

Cevaplarınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı