Çözüldü Yükümlünün 08/02/2024 tarihine kadar askerlik ile ilişiği yoktur ne demek?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Atacanyildiz

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6650 XT OC.
COOLER MASTER TD500 V2
ADATA XPG D41 16x2 32 GB DDR 4 3600 MHz.
750 WATT PSU
2TB M2 SSD NETAC NV3000
Meslek
Bilişim
Bu tam olarak ne demek oluyor? Tüm işlemlerimi yaptırdım muayne vs.

1700341848337.png

1700341823856.png

Bu tam olarak ne demek oluyor? Tüm işlemlerimi yaptırdım muayne vs.

Eki Görüntüle 2021446

Eki Görüntüle 2021445

Konunun üstünden yaklaşık 1 ay geçmiş ama ben de senin gibi askerliğimi bu döneme denk getiren birisi olarak bildiklerimi yazmak istedim.

Kasım 2023'ün sonuna kadar e-Devlet üzerinden yoklama başvurusu Formu'nu doldurmuş ve hizmet tercihinde bulunmuş kişiler en erken yoklama dönemine kadar asker sayılmıyorlar. Orada verilen tarih sıradaki yoklama dönemine ait.

Kendi belgemi açtığımda ben de aynı yazı ile karşılaşıyorum. Otomatik tecile düşme gibi bir durum yok yani.

Konunun üstünden yaklaşık 1 ay geçmiş ama ben de senin gibi askerliğimi bu döneme denk getiren birisi olarak bildiklerimi yazmak istedim.

Kasım 2023'ün sonuna kadar e-Devlet üzerinden yoklama başvurusu Formu'nu doldurmuş ve hizmet tercihinde bulunmuş kişiler en erken yoklama dönemine kadar asker sayılmıyorlar. Orada verilen tarih sıradaki yoklama dönemine ait.

Kendi belgemi açtığımda ben de aynı yazı ile karşılaşıyorum. Otomatik tecile düşme gibi bir durum yok yani.
Sorduğumda şubat celbinde olduğumu şubat 1 de hangi gün veya şubat celbinin hangi ayında gideceğimi öğreneceğimi söylediler

Geri
Yukarı