Yürürken sallanıyorum

JollySceptre

Hectopat
Arkadaşımın yürüyüşüme laf etmesi üzerine kendimi yürürken kamera ile kaydettim ve fark ettim ki yürürken bir sağa bir sola sallanıyorum. Bu sorunun üstesinden nasıl gelebilirim? Yürürken düz durmak sallanmamak istiyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşımın yürüyüşüme laf etmesi üzerine kendimi yürürken kamera ile kaydettim ve fark ettim ki yürürken bir sağa bir sola sallanıyorum. Bu sorunun üstesinden nasıl gelebilirim? Yürürken düz durmak sallanmamak istiyorum. Teşekkürler.
Aynı sorun bende de oluyor sanki alkol almış gibi yürüyorum ama sıklıkla olan bir şey değil bu arada oluyor dik veya kasılarak yürümekle alakası yok doktora gittim bir sonuç çıkaramadı. Şimdi ise farklı bir doktora gün aldım bekliyorum bakalım ne olacak .?

Bunları yaşarken baş dönmen var mı? Var ise KBB doktoruna git. Yok ise Nöroloji doktoruna koş.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı