Yürüyüş yapmayı seviyor musunuz?

BreaKSooN05

Kilopat
Bizim burada büyük bir park var. Yürüyüş yapmak temiz hava almak istiyorum. Ama sürekli aynı yerde dolanmaktan nefret ediyorum.

Sirf yürümek için yürümek saçma geliyor. Bir yere gidiyor geziyor olsak böyle düsünmüyorum.

Sizler yürüyüş yapmayı seviyor musunuz?

Aynı yeri dolanmak sıkıntı olmuyor çünkü kulaklığı takıp çevreyi göz ardı ediyorum. Ama dediğin gibi gezmek için daha hevesli oluyorum.

Aynı olay bende de var kardeşim belli bir yer içerisinde yürümek yerine kendine bir rota belirle o rota çevresinde yürüyüş yap örneğin evinden 10 km uzaklıktaki bir yere yürü gelirken başka bir yoldan geri gel.

Severim. 2022 yaz tatilimde günlük ortalama 11.7 kilometre yürümüşüm, telefon rekor kaydetmiş. Yüzülen mesafeyi de kaydedebilsek keşke :D

Normal şartlarda da günlük minimum 6000 adım atmaya çalışırım. Sanırım bu hayatta yapılacak en sağlıklı aktivitelerden biridir yürümek.

IMG_20230308_171341.jpg

Sırf yürümek için çıkıp yürümem ama bir yerlere giderken yürümeyi seviyorum. Özellikle gece soğukta uzak bir yerden eve yürümek terapi gibi.

Yanımda arkadaşlarım varsa iş değişir ama. Tüm şehri turlarız gırgır yaparken.

Bizim burada büyük bir park var. Yürüyüş yapmak temiz hava almak istiyorum. Ama sürekli aynı yerde dolanmaktan nefret ediyorum.

Sirf yürümek için yürümek saçma geliyor. Bir yere gidiyor geziyor olsak böyle düsünmüyorum.

Sizler yürüyüş yapmayı seviyor musunuz?
Köpek al ve onunla yürü. Yürüyüş yapmayı seviyorum ama çok yürüyünce belim ağıryor.

Geri
Yukarı