Yüz şekline göre saç önerisi

AkifDemir

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Dikdörtgen ve oval yüz şekli arası bir yüzüm var. Elmacık kemiklerim ve alnım aynı uzunlukta fakat çenem onlara göre daha kısa. Saçım şu an orta uzunlukta diyebilirim. Saçım çok yumuşak ve düz. Banyodan sonra tarıyorum ve 30 dakika sonra dümdüz oluyor. Nasıl bir saç stili yapmalıyım? Kısa olarak önerebileceğiniz bir şey varsa çok daha iyi olur benim için. Ve saçımın nasıl şekil alacağını söylerseniz çok sevinirim. Dümdüz hiç olmuyor çünkü.

WhatsApp Görsel 2024-04-26 saat 09.52.14_d6e07565.jpg

Son düzenleme:
Hocam kendinizi üzecek bir şey yokmuş yahu. Zaten yakışıklısınız ayıp ediyorsunuz kendinize. Üstlerin %40-%50 gibisi gitse gayet yeterli olacaktır.

Hocam kendinizi üzecek bir şey yokmuş yahu. Zaten yakışıklısınız ayıp ediyorsunuz kendinize. Üstlerin %40-%50 gibisi gitse gayet yeterli olacaktır.
Teşekkürler hocam bende yüzümden memnunum. Ama saçım orda ki fotoğrafa kısayla 1 2 cm daha uzun. %40 %50 gitse derken bir model belirtme şansınız var mı? Bulundum ilçede öyle kadın erkek karışık kuaförler yok bildiğim kadarıyla. Ben berberime bırakırsam kötü kesiyor beğenmiyorum. 5 numara saç var diye duymuştum öyle bir şey yapsam yakışır mı?

Bu saçım duştan çıktıktan hemen sonraki hali. Maksimum yarım saat sonra dümdüz oluyordu. Şimdide buna benzer bir şekilde kuru ve sert şekilde kaldı aşağı inmiyor çok hacimli oluyor. Bir türlü oturtamadım düzeni.

Teşekkürler hocam bende yüzümden memnunum. Ama saçım oradaki fotoğrafa kısayla 1 2 cm daha uzun. %40 %50 gitse derken bir model belirtme şansınız var mı? Bulundum ilçede öyle kadın erkek karışık kuaförler yok bildiğim kadarıyla. Ben berberime bırakırsam kötü kesiyor beğenmiyorum. 5 numara saç var diye duymuştum öyle bir şey yapsam yakışır mı?

Burada da benim bilgisizliğime geliyoruz işte. Ben bulunduğum ilçedeki berberleri Google da aratmıştım en yüksek puanlı olanlardan birine gitmiştim. Sonra da abi şöyle şöyle olsun dedim adam gerçekten de güzel kesti. Ve devamlı müşterisi oldum. Tabii bu olay biraz şans işi ama kendinize ve berberinize inanın.

Burada da benim bilgisizliğime geliyoruz işte. Ben bulunduğum ilçedeki berberleri Google da aratmıştım en yüksek puanlı olanlardan birine gitmiştim. Sonra da abi şöyle şöyle olsun dedim adam gerçekten de güzel kesti. Ve devamlı müşterisi oldum. Tabii bu olay biraz şans işi ama kendinize ve berberinize inanın.
Bende kendime tam olarak bir model bulamadığımdan berberime bırakıyordum sürekli oda yanları neredeyse köküne kadar alıyor üstleri ve önü de biraz uzun bırakıyordu. Yanlar acayip kısa olunca yüzüm sanki uzunmuş gibi gözüküyordu gözüme.

Ben en iyisi sizin dediğiniz gibi insanların benim hakkımda ne diyeceklerini umursamayayım. Gidip 5 numara gibi kısa bir şekil yaptırayım gitsin. Bu zamana kadar böyle kalmamın sebebi okula giderken çarşıda gezerken insanlar ne derdi diye düşünmemden kaynaklandı zaten. Artık takmıyorum. Önerileriniz ve yardımınız için teşekkür ederim hocam. Hayırlı günler dilerim.

Allah razı olsun yardımlarınız için. 🙂

Sizin dediğiniz gibi en yüksek puanlı berberi araştırıp gideyim.

Bende kendime tam olarak bir model bulamadığımdan berberime bırakıyordum sürekli oda yanları neredeyse köküne kadar alıyor üstleri ve önü de biraz uzun bırakıyordu. Yanlar acayip kısa olunca yüzüm sanki uzunmuş gibi gözüküyordu gözüme.

Ben en iyisi sizin dediğiniz gibi insanların benim hakkımda ne diyeceklerini umursamayayım. Gidip 5 numara gibi kısa bir şekil yaptırayım gitsin. Bu zamana kadar böyle kalmamın sebebi okula giderken çarşıda gezerken insanlar ne derdi diye düşünmemden kaynaklandı zaten. Artık takmıyorum. Önerileriniz ve yardımınız için teşekkür ederim hocam. Hayırlı günler dilerim.

Allah razı olsun yardımlarınız için. 🙂

Sizin dediğiniz gibi en yüksek puanlı berberi araştırıp gideyim.

Değindiğiniz iyi oldu gittiğiniz berberde yanları mesela 2'ye vurdurup üstüde kesinlikle söyleyin önlerde çok bırakmasın ana sorun zaten bu önlerde çok bırakınca yumuşak saç anlınıza düşüyor ve bu sizi de rahatsız edebilir. Orantılı kesmesini söyleyin. Ana sorun önlerde çok saç bırakması. Bende size teşekkür ederim ithamlarınız için. <3

Geri
Yukarı