Yüz şekline göre saç önerisi

ali55125

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Kuzenim öz güven problemi yüzünden saçlarını uzun kullanıyor. Fakat etrafındakiler ona kısanın daha çok yakışacağını söylüyor. Bu yaz kestirmeye karar verdi. Bizzat kendim götüreceğim sizden de yardım almak için birkaç öneri isteyeceğim. Kendisi yeni neslin yaptığı saçlardan istiyor. Çocuk pişman olmasın glow up geçirsin istiyorum. Yaş 14 yüz şekli oval ve boyu da 1.70 saç tipi dalgalı. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Yüz şekli.png

Yüz şekli yandan.png

Yüz şekli (saçlar havada.png

Yandan ( Saçlar havada.png

Easy trendy hairstyle idea for short hairs _ Fluffy hairstyle.jpeg

Ekran görüntüsü 2024-05-19 010700.png

İstediği modeller bu tarz böyle. Fotoğrafları direkt banyodan çıktıktan sonra gür gözüksün diye hızlıca çektik normalde bu tarz kullanmıyor. Önerileriniz için teşekkürler.

Oval yüz şekline hemen hemen her saç modeli yakışıyor. Açıkçası direkt olarak şu modeli kestirsin demek zor. Zira yüz şekli oval olabilir ama örneğin kulağı kepçedir veya kafa şekli kötüdür, bu gibi durumlar varsa o kusurları örtecek şekilde saç kesimi yapmak daha doğru olur.

Eğer kendisi bu şekilde seviyorsa, hazır yaşı genç, önümüz yaz bence de uzatmaya devam etsin. Ona yakışıyor da. Madem özgüven problemi var bence başkalarının yorumlarındansa bu saçı beğenip beğenmediğine emin olun. Abimin ısrarıyla kestirmiştim, eski uzun saçlarımı kaç yıl oldu hala arıyorum. :D

Merhaba arkadaşlar. Kuzenim öz güven problemi yüzünden saçlarını uzun kullanıyor. Fakat etrafındakiler ona kısanın daha çok yakışacağını söylüyor. Bu yaz kestirmeye karar verdi. Bizzat kendim götüreceğim sizden de yardım almak için birkaç öneri isteyeceğim. Kendisi yeni neslin yaptığı saçlardan istiyor. Çocuk pişman olmasın glow up geçirsin istiyorum. Yaş 14 yüz şekli oval ve boyu da 1.70 saç tipi dalgalı. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Eki Görüntüle 2199178

Eki Görüntüle 2199179

Eki Görüntüle 2199180

Eki Görüntüle 2199181

Eki Görüntüle 2199175

Eki Görüntüle 2199176

İstediği modeller bu tarz böyle. Fotoğrafları direkt banyodan çıktıktan sonra gür gözüksün diye hızlıca çektik normalde bu tarz kullanmıyor. Önerileriniz için teşekkürler.

Attığınız saç modelleri Türkiye'nin bitki örtüsü farklı bir şey yaptırsın bence.

Oval yüz şekline hemen hemen her saç modeli yakışıyor. Açıkçası direkt olarak şu modeli kestirsin demek zor. Zira yüz şekli oval olabilir ama örneğin kulağı kepçedir veya kafa şekli kötüdür, bu gibi durumlar varsa o kusurları örtecek şekilde saç kesimi yapmak daha doğru olur.

Olmadi saç stilcisine gideceğiz

Uzatmaya devam etsin. 🤩😍

Hocam 2 yıldır böyle etrafındakiler kisa saçın daha çok yakışacağını vesaire söylüyormuş. Uzun saçtan dolayi uzun sacli erkeklerdede olan sorun kizmi erkekmi karıştırma olaylarida var hocam.

Eğer kendisi bu şekilde seviyorsa, hazır yaşı genç, önümüz yaz bence de uzatmaya devam etsin. Ona yakışıyor da. Madem öz güven problemi var bence başkalarının yorumlarındansa bu saçı beğenip beğenmediğine emin olun. Abimin ısrarıyla kestirmiştim, eski uzun saçlarımı kaç yıl oldu hala arıyorum. :D

Toplam 2 yıl oldu büyük ihtimal sıkılmıştır çünkü 2 3 gün önce sofradayken hiçbir sorun yokken ben yazin saclarimi kestireceğim dedi. Normalde hiçbir şekilde elletmedi 2 yıl boyunca sonra bir anda karar değişti.

Attığınız saç modelleri Türkiye'nin bitki örtüsü farklı bir şey yaptırsın bence.

Hocam yeni nesil bu yapacak çok bir şey yok oda bunu begenmis 😄

Şu bütün kanzilerin kullandığı saç sitilini yaptırmayın itici duruyor.

Geri
Yukarı