Yüz Temizliği ve Burundaki Siyah Noktalardan Kurtulma

SinnerRose

Hectopat
Yer
Tavşanlı\Kütahya
Daha fazla  
Arkadaşlar yüzüm çok yağlı ve hergün yıkamama rağmen kir tabakası soyuluyor. Birde burnumda çok fazla siyah nokta var. Yüz temizliği ve siyah nokta temizliği nasıl yaparım. Maske ve temizleme ürünlerini denedim işe yaramıyor, doğal olarak evde yapabileceğim bir şey olursa iyi olur.

Burun bandi + sebamed.
Cok onermesem de, inatci siyah noktalar varsa su aleti kullanabilirsiniz =>
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben de var, ama biraz acitiyor diye kullanmiyorum pek. Cok kafama takilan bir seyler gorursem yalnizca. Burun bandi yeterli oluyor.

Arkadaslar, sakin cildiyeye gitmeden bir şey kullanmayın. Yaslanmamak istiyorsan günde minimum 1 LT su iç ( kilonu bilmiyorum ) cildiyenden nemlendirici, yüz temizleme köpüğü, canlandırıcı, göz çevresi bakim kremi iste. Bunları yapınca zaten hiç bir problemin kalmayacak ( Fiyatlar biraz tuzlu bilgin olsun.)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı